Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині під час перевірок більше 40 осіб відсторонили від роботи

Як інформує головне управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, на колегії відомства були підбиті підсумки діяльності у І півріччі 2014 року.

Так, було відзначено, що рівень загальної інфекційної захворюваності в області не перевищував середні багаторічні показники, не були зареєстровані випадки захворювань на черевний тиф, поліомієліт, дифтерію, правець, малярію, рідкісні паразитози, рикетсіозів.

При здійсненні державного санітарно-епідеміологічного нагляду спеціалістами управління було проведено 1тис. 373 заходи, з них 686 – планових та 687 – позапланових. З метою усунення причин і умов, що сприяли вчиненню виявлених порушень санітарного законодавствабули направлені 284 приписи, винесено 97 постанов про накладення штрафів на суму 12,3 тис.гривень. З метою усунення ризиків впливу на здоров’я населення 44 особибули відсторонені від роботи у зв’язку з непроходженням медичного огляду чи виявленням носійства збудників інфекційних хвороб.

Під час засідання колегії присутні також обговорили результати перевірки діяльності Глибоцького міжрайонного управління головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, Глибоцького та Сторожинецького районних відділів лабораторних досліджень Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», стан здійснення санепіднагляду за підготовкою та функціонуванням закладів оздоровлення та відпочинку дітей, надання адміністративних послуг, здійснення заходів запобігання і протидії корупції, показники діяльності за результатами розгляду звернень юридичних та фізичних осіб.

З метою підвищення ефективності заходів щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення за підсумками колегії прийнято відповідні рішення, виконання яких перебуває на контролі.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення