Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Під час перевірок на Буковині 41 особа була відсторонена від роботи

Як інформує головне управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, на території краю впродовж І півріччя 2014 року при забезпеченні державного санітарно-епідеміологічного нагляду та контролю за дотриманням підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми їх власності, фізичними особами та громадянами вимог санітарного законодавства, виконанням ними санітарних та протиепідемічних заходів, проведено 1 тис. 373 перевірки, з яких 686 – планових.

Позапланові перевірки проводились з метою епідеміологічного обстеження та перевірки виконання власних приписів – 47% від загальної кількості позапланових заходів. Частка позапланових перевірок, проведених за результатами розгляду звернень фізичних та юридичних осіб також становить 51%, за дорученнями органів влади таправоохоронних органів - 2%.

За результатами проведених перевірок на кожному п’ятому об’єкті виявлялись порушення санітарного законодавства.З метою усунення причин і умов, що сприяють вчиненню порушень санітарного законодавства, Держсанепідслужбою краю направлено 284 приписи, винесено 97 постанов про накладення штрафу на суму 12,3 тис.гривень. Для усунення ризиків негативного впливу на здоров’я населення 41 особа була відсторонена від роботи у зв’язку з непроходженням медичного огляду чи виявленням носійства збудників інфекційних хвороб.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення