Субота, 19 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

"Міняли" Новоселицького ринку погодились розкрити схему "кришування" та поборів "валютчиків" на ринках області (заява+відео)

До нас на редакційну пошту надійшло відкрите звернення-заява від голови Новоселицької громадської ради Олега Істратія до керівника УМВС України в Чернівецькій області Валерія Зінченка. Публікуємо його повністю без цензури з додаванням відеофактів.

Шановний Валерій Михайлович!

Звертаюсь до Вас відповідно до статей Конституції України, постанови Кабінету Міністрів України, “ Про забезпечення громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, інших нормативно-правових актів що потребують виконання та дотримання на місцях , як і громаді так і владі, що ними керує, забезпечуючи належним чином правопорядок, за який Ви першочергово відповідаєте на своїй посаді.

Також дане звернення є інформаційною складовою з змістом кримінального правопорушення працівниками міліції, що має фактичні підтвердження, яке спрямоване на подальшу співпрацю в боротьбі проти корупції в органах внутрішніх справ, інших тем вашого реагування, що на даний час не мають належних слідчих дій для встановлення правосуддя, яких вимагає громада області.

Вважаю, що шлях до зміни правоохоронної системи на місцях - знищення іі корумпованої складової, можливий у взаємодії між населенням та вами особисто, як начальником УМВС в Чернівецькій області, де сподіваюсь саме разом, через правозахисні законні важелі громадської ради, ми наведемо порядок та зміцнимо довіру населення до правоохоронних органів.

Саме для забезпечення ефективного втілення принципів народовладдя, законності, створення захисту прав та інтересів громадян нашого краю, де правоохоронні органи мають всіляко сприяти законності та охороняти громаду від посягань на іі власність, але насправді це не завжди так, де з певних причин не звертаються до міліції, коли ця ж міліція і пограбувала чи просто вимагає гроші.

Існує така заборонена законодавством діяльність ст 162 “Порушення правил про валютні операції”, де у всі часи ринкових відносин та валюти, люди яких прозвали “міняли” завжди перебували під особливим ризиком, як і міліції так і бандитів. Зараз бандити 90-х не турбують, але їх функції взяла на себе міліція. Обклавши місячними платежами за здійснення, проведення валютних операцій майже кожного, хто займається обміном валюти. Таким чином надаючи можливість працювати та збирати гроші за таку послугу “Не чіпати”. Не рідкість в цій роботі вимагання, залякування та приниження, застосування фізичної сили, що має місце в роботі УМВС, яку Ви нещодавно очолили. Та сподіваюсь, не маєте уяви щодо діяльності Ваших підлеглих, які зловживаючи своїм службовим становищем, заради матеріальної винагороди, відкрито грабують людей на території ринків області. Саме Новоселиця є яскравим прикладом легалізованого міліцейського бандитизму та рекету на місцевих “мінял” валюти, підприємців, де “данина” міліції за цю заборонену діяльність існувала завжди, але не так відкрито, нахабно, прилюдно та дорого як зараз.

Так, 20 червня цього року, до громадської ради звернувся підприємець Савка В. А., якій був вкрай стурбований вимаганням працівниками міліції суми в 10 000 гривень, оплативши під погрозами перед цим також значні суми цим же особам в погонах. Де оперативники прилюдно скрутили йому руки на базарі , вирвали з рук сумку, хоча в той момент він не проводив жодних валютних операцій. Почавши тягнути його за межі ринку в припаркований автомобіль та не показуючи жодного посвідчення людям. Свідки цього міліцейського затримання на Новоселицькому ринку почали кричати, після чого правоохоронці відпустили вищезазначену особу та зникли з місця цього справжнього “ полювання”.

Приїхали вони вчора, 22 червня о 8 годині ранку на територію Новоселицького ринку в кількості 4 працівників відділу Управління Державної Служби Боротьби з Економічними Злочинами в Чернівецькій області. В складі заступника відділу УДСБС Романовича Ю.А. та оперуповноважених, Мельничук Р.В. , Баталлюк С.В., Окармух Т.П. Схопивши свою “жертву валютчика”, вони потягнули свою “здобич” без будь-яких контрольних закупок валюти чи будь-чого, в місце, де його було зручно "обшманати" та просто відібрати гроші, які знаходились на той час при ньому. Тільки цим пояснюється їхні оперативні дії, яких навіть не цікавить сам склад злочину “обмін валюти” та головне докази цього обміну. Виявилось все набагато простіше - тільки гроші і багато, докази не цікавлять.

Повіривши в свою безкарність, навідуватись по два три рази на місяць та просто відбирати, ставити свої умови і ціни на їх “дозвіл”. Де працівники міліції в останню неділю на Новоселицькому ринку самі стали “жертвами” своїх неправомірних дій. Люди просто взяли їх в облогу, не випускаючи з затриманим, якого вони намагались вивести до райвідділу, нібито за обмін валюти. Побачивши настрої та почувши питання людей, на які в них немає відповіді, оперативники УДСБС просто повтікали без будь-яких пояснень їх дій щодо затриманого та підстав цього затримання.

Після цих подій, валютчики, на яких йде зазначене полювання, погодились розповісти всю схему поборів та провести опізнання осіб, що вимагали кошти на Новоселицькому ринку.

Прошу Вас :

1 Взяти на особистий контроль , та провести необхідні слідчи дії встановлення дійсності обставин даної справи .

З повагою Істратій О.В.

До заяви додається відеофакти від Олега Істратія. На відео використовується ненормативна лексика.

Оцінити матеріал:
(19 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +7 Калинка
В области 2000 валютчиков. Поборы за один месяц около 200000 долларов. Вот вам милиция, вот вам справедливость майдана и все остальное. Пусть власти наведут порядок в банковской системе где у валютчика за 100 евро люди возьмут на 80 гривен больше чем в банке. Также не понятно, банки дают под процент 25% есть еще в мире такие проценты для населения? Пример Италия 5%. Наводите порядки не на базарах области, иначе люди повстанут. НОВОСЕЛИЦА РЕСПЕКТ !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Валютчик
Знакомые фамилии в Заяве. Романович за такие рейды майора получил. Но ребята зачем наглеть, снимали себе 1000 долларов в месяц с валютчиков Новоселицы. Сидите маком. Нет надо преезжать каждую суботу, воскресенье, и бомбить всех. То 5000 то 6000 то 10000 как с кого. Это свинство. Теперь будете иметь дулю с маком. Подонки, слов просто нет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Іван
Треба всім валютчикам заборонити таку діяльність. Це ганьба Майдану. А в міліції потрібна масова чистка, всі методи ще совкових часів. Соромно пан Зінченко, всі чекали змін...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Оля
Ха-ха одні бандити поскаржились на інших через наезд
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 предпрениматель
Валера Савка молодец ! Менты думают что в Новоселице одни бараны живут, но они ошибаються. Скажите мне, где в суботу, воскресенье, можно поменять 100 эвро, доллары, не важно. Банки закрыты. Взять по иному, то все предпрениматели есть валютчики. Товар покупаеться за доллары, а доллары надо купить. Не там порядок наводиться. Начнем хороше жить, валютчики сами ищезнут. А сейчас те валютчики которые есть на базаре в Новоселице от 7-10 человек. То работают с начала 90х и у граждан города к ним нет вопросов. Не кому не всунули фальш, не кого не обманули. Просто то чем они занимаються как не крути помогает нам иметь больше чем в банке и в любое время. Когда такие условия предоставит государство. Пусть тогда боряться с валютчиками. Нет вообще сомнений что милиция пришла заработать. Заработала, ГЕМОРОЙ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 підприемець
Шановний пан Зінченко надіюсь на справедливе рослідування ціеі справи бо вже набридло це знущання цих мусорів інакше іх не назвеш а вам дали такий пост щоб ви якраз і навели порядок у облості з цими покидьками які знущфються над народом з право охоронноі системи зробили собі прибутковий бізнес і нічого не бояться бо все ім сходить з рук . а владі дійсно треба міняти щось у банківській сфері і тоді люди будуть мінятись і дотримуватись крапки закону тому цих потвор треба провчити щоб другі задумались і діяли як належить міліціі бо якщо іх не карати то в другий раз іх вже люди покарають зари вже це терпіте не буде і сил вже нма терпіти і я дуже радий що створюються Громадські Ради які дійсно захищають простий люд і котрим люди на данний момент більше довіряють чим міліціі Новоселиця молотці тримайтесь
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Черновцы
НовоселиТца молотцы. Ваша Громадська Рада неверное единственная которая борется с этим преступным режимом . наслышан о вашем судье корупцыанере Дудке за возвращение вашего рынка про Майдан и бандита Москалюка и не чистую на руку Мерша и я вашей Радой восхищаюсь и горжусь что у нас на Буковине ище есть патриоты которые не хотят быть рабами этого преступного режима хотелось чтоб таких как вы и ваша Громадська Рада было по больше по всей Украине и тогда может настанет покой и порядок в нашей стране хочу вам пожелать успехов и удачи в вашей не простой войне куторую вы ведете с этой нечистью ХРАНИ ВАС БОГ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 предпрениматель ново
Господин Зинченко!Я не знаю будете ли Вы читать мой комментарий,или может быть ваши подчиненные почитают его ...Начиная с 99-года правоохранитель ные органы в лице УБЭПа снимают деньги с валютчиков и коммерсантов рынков не только Новоселицы,но и всей области.Это Вам могут подтвердить ни одна тысяча человек на Буковине.Мы,пре дпрениматели Новоселицкого рынка со всей ответственность ю заявляем,что копейки денег платить вашим архаровцам не будем.В дальнейшем все незаконные движения ОБЭПовцев будем фиксировать на видео и отправлять сьемку в Генеральную прокуратуру.Отк атов больше не будет,не будут больше УБЭПовцы вывозить наших людей на Окружную ,стартуя с десятки гривен,останавл иваясь на 4-5.Это факт двух недельной давности,и это правда!Господин Зинченко это Новоселица,задн юю тут включать никто не будет.Спасибо за понимание,надею сь ,чтоВы нас услышите.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 ЦІКАВИЙ
Товариши міліціанти ! Дуже шкода що ви не вмієте робити свою роботу грамотно. Да , нема розмов, в нас є валютчики, вони будуть , бо вони наразі потрібні. Банківська система нас просто грабує, а ці люди ризикують, та вміють рахувати. Вони людей не обманюють як держава, і ці менти які в цій справі як я зрозумів приїхали.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 ТТ НОВОСЕЛИЦА
УДСБС чтоб мы Вас на базаре больше не видели. Это действительно что же происходит ? Да я продаю и покупаю валюту, я предпрениматель . И какое то бычье лезит в мой карман, суки. Совесть иметь надо, берете по чуть чуть , и берите годами. Но когда начинаете буреть , то вот он результат. Наведите порядок в банковской системе, и поставте банк на базаре.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Леся-Оліі
Слухай ти,Оля,може,ти поясниш, в кому ти побачила бандитів?Те, що члени Громадської Ради Новоселиці і підприємці не дали забрати людину до райвідділу -по-твоєму бандитизм?А ти взагалі знаєш,що таке бандитизм?Банди тизм,це коли людину тягнуть до машини, коли приходять для,начебто, наведення порядку, а,насправді, щоб стягнути бабло, коли залякують і штовхають жінку, коли на ринку Москалюк і К роблять все,що заманеться,аби залякати людей.Вони свято вірять в те, що все можна купити.Так,Моск алюк,ми дуже уважно спостерігаємо за тим, хто ведеться на твої брудні грошенята.Знаєш ,вимальовується цікава картинка...Але поки-що не про це.Знайте,Олі і тд., ті люди ,які сьогодні заступились за валютчика,завтр а можуть заступитись і за Вас. То чи варто називати їх бандитами?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Валютчикам
Платили ментам. Что сейчас ? Громадской раде платить будете за охрану ? Что-то измениться в корупции ? Короче ваша рада Новоселицкая, забрала кусок хлеба у ментов. Не чего не поменяеться. Как были минялы так и остануться, так против чего бореться громрада ? За сферу влияния ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Черновцы
Пишу этому грамотею который обрасчается к валютчикам вам наверное известно и не только вам а и всем людям что в мусарне мощная коррупция только все боялись чтото сказать а появилась Громадська Рада которая хочет это переломать хотябы попытатся потомушто это будет не лехко а вы их уже обвеняите в коррупцыи дайте им спокоино роботать а уже потом будете делать выводы и если зделать нормальную банковскую систему то не будет и валютчиков хотя дело не только в банках а проблемы намного хуже в стране и это хорошо что есть патриоты которые борятца с этим мафиозным кланом и я могу им пожелать удачи и сил побороть их а народ потом будет давать ихней роботе оценку а вы пока их не поймале на корупцыи не обвеняйте в том чего нет потомушто на данный момент это идинственные люди которые хотят поменять систему и лучше помогайте а не облевайте грязью
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Валера
Грамотей [цензура],не появляйся здесь больше,дыбил...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 третя сторона медалі
Шановні люди !! Якщо ви рахуєте що здійснення обміну валюти з рук як це робить шановний Савка Валерій це законно то ви всі помиляєтесь. Всі валютні операції мають здійснюватись виключно банківськими установами. Ви бажаєте увійти до країн ЄС але самі ж не бажаєте притримуватись букви закону. Відтепер зрозуміло хто буде кришувати "мінял" на ринку - Шановний пан Істратій та всім відомі активісти. Круто міняєм шило на мило. Зрозумійте люди з сторони Істратія це лише ПІАР, він тільки рекламує себе в особі правозахисника для майбутніх виборів на посаду мера міста. Люди якщо наркоман та кидайло дійде до влади всім хана.......
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 нейтрально
Согласен с Вами, они кричат о криминальных схемах в Новоселице -но сами разводят криминал и открыто предлагают свои услуги (КРЫШУ), что не видно как Истратий отвел в сторону ВАЛЮТЧИКА. Это Истратий, уже достал все службы пишет вежде и всюду про коррупцию а сам, что белый и пушыстий - ну да прям. Знаю его давно и хочу сказать ни разу он так и не помог кому- то до конца и безвозмездно. Считаю что пришло время законно работать и прикрыть уже эту обменку на рынке, не только Савку но и остальных. Менты не при чем они на работе, и действуют по обстановке
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Валера
В Европе нет этой статьи,т.к. банковская система задовила этот бизнес...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 черновцы
УДСБС это сильная организация.Фир ма вымагательство денег, Лэся молодец рынок они не видят потому чтоне хотят там Москалюк и Дутка об этом знает вся Украина.Мы смотрим все видео материалы с Новоселицького рынка это издевательство над людми.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 новоселица
нейтральному.Да менты не причем они самые чесные и порядочные.УДСБ С пришли проверять меняли документов у них нету направление нету.Тигр пришли на базар в Новоселице охронят не известно кого, людей не пропускают до своих магазинов (у всех кто торгует на базар есть акт на право власности , державный акт на землью) люди вызывают ментуру ,требуют у охраны ТИГР документы возникают есть видио .ГДЕ МИЛИЦИЯ ,ГДЕ ПРОКУРАТУРА, ГДЕ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ ? Истратий пишет правду но не всем это нравится.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 диновцы
Истатий молодец! Он доказал людям что в с.Диновцы на выборы продовались голоса за деньги есть видео. Это видео смотрела вся Украина.Но судьи видели что там продают орехи .Весь Новоселицкий р.знают что перед выборами платили чтоб голосовать за Федоряка.Где наш справедливый суд?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Леся-нейтральному
Может,расскажет е людям,кому Громадська Рада предложила свою крышу?Видать ,не такой уж вы и нейтральный,раз пишите бред о Истратие, а назваться настоящим именем боитесь.Истрати й не отвёл в сторону валютчика,а уберёг его от противозаконных действий.Третей стороне хочу сказать:" У медали две стороны- хорошая и плохая. Так вот, кто знает, чем занимается Громадська Рада во главе с Олегом Истратием,тому и в голову не прийдёт писать о ней что-то плохое.Разве люди могут идти против самих себя ,бороться за то ,что-бы везде и всюду попирали их права,их свободу, уничтожали и издевались над ними?Естественн о,нет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Леся-третьей стороне
Значит,весь этот бред пишут те,кому Громадська Рада как ком в горле,или же те, кто не может в силу своих умственных способностей,св оей трусости или просто непонимания необходимости менять,наконец- то, эту систему, делать то, что хотим, пытаемся сделать мы.Присоединяйт есь, и вы всё поймёте.А оскорблять безосновательно человека-это, по меньшей мере, подло и грязно.Разве об этом вы всегда мечтали-находит ься в этой грязи всю свою сознательную жизнь?Выбирайте сь из неё,поверьте,уж е пора...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 новосельчанин
Послушайте вы нейтральные и третьи левые вам до наркомана и кидалы как вы соизволил выразиться очень далеко.Могу со всей ответственность ю заявить всем обливающим грязью Олега Истратия что юрист он супер помог абсолютно бесплатно выиграть четыре суда не смотря на то что сторона заявитель пользовалась услугами адвоката.После прочтения ваших комментариев могу предположить что такой бред пишут либо мусора. оставшиеся безподножного корма либо те кого жаба давит.Каждый зарабатывает так как у него получается,хоте л бы я посмотреть на рожи убэповцев живущих честно на одну зарплату,так они если что сами отдалживают у валютчиков деньги на свои нужды,при этом порядочные возвращают долг,а козлы сначала кидают ,а потом ещё наезжают.Когда же вы НАЖРЕТЕСЬ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Черновцы
Громадська рада имеет очень сильную юридическую силу.В команде наверное попали хорошие люди , Новоселица это город герой .Громадська рада с таким лидером как Истратий покажет всем взяточникам где раки зимуют .Рыба портится с головы, поэтому надо делать порядок с верхушки а не с хвоста. УДСбС люди которые давали присягу Украине служить честно РОДИНЕ так грубо нарушают закон,а меняли никому присягу не давали.Да, менять деньги на базар нельзя ,но сравнить с действиями и нарушениями работниками УДСБС то меняли ангелы.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Черновцы
Громадська Рада молотцы вы их оскорбляйте а эти рибята сегодня с самого утра на берегу Прута накрыли незаконный вывоз гравия ребята я вами горжусь давите эту падаль поверте те люди которые вас критекуют это рабы продажные этой грязной вонючей корумпированой власти
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 третій стороні
ДУРНЮ почитай коментарі щоб небуло міняйл траба навести лад у банківській системі бо за кожні 100 евро проста людина нехоче тіряти якихось 40 50 гривень томущо вона іх заробила а ти там скиглеш про закон закон один для всіх як для людей так і для мінтів а якраз мінти его мають дотримуватись краще бо вони приклад для людей
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 базар Новоселица
Борьба с экономической преступности звучит красиво. Приходите на базар Новоселицкий , если еще можно называть это базар,Москалюк все магазины продал людям за бешеные деньги но почему то весь этот народ что купили эти магазины оказались у него в плен. Еще на 2 этаже есть такая самозваная кантора директор Никита С. А. ох там какие деньги собирают за услуги ,за свет.Не будешь платить 340 гр. в месяц Никита и Москалюк выключают свет.Там у них на 2 этаже и РЭМ и банк они монополисты.Тут есть над чем работать ,но лучше остановиться перед базаром у меняли там живая копейка ,а тут на 2 этаже где самозваная контора собирают у людей денег за не понятные услуги за чем проверять . Никита и Москалюк попрошайки, народ не хочет платить такие деньги ,100 гр. не хватает вам скоро не получите ничего.......
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Лариса Новоселица
нейтральному . Да это правда что Истратий пишет жалобы по всем службам. Читая его жалобы он пишет правду но правда глаза колит .Но факт того что на эти жалобы все службы не дают правильный ответ,отмазываю тся.Почему? ...........
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Леся-третьим
То,что в нашей стране не все законы доскональны-фак т очевидный.Вы говорите про Европу,а то,что основной ценностью там является ЧЕЛОВЕК - забываете, и там ,в Европе, за свои слова вам бы уже пришлось ответить перед судом. А Истратий если и захочет стать мэром, то он им станет. Разгрести это всё смогут только такие, как он. Ларисе с Новоселицы- респект. Присоединяйтесь к нам.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Космос
Москалюка,Дутку і всіх їхніх псів посадити у тюрму, на Сокиряни.Москал юк думає,що захотів людям з ринку виключити світло,і так має бути. Так не буде. Буде так,як захочуть люди з ринку. За це ми стоїмо на майдані і будемо стояти.Москалюк ,ти-шакал, злодій , боягуз і брехун. Будеш ти сидіти. Це говорю тобі я , людина, яка була на Київському майдані і нічого не злякався!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Черновцы
Только таким образом можно побороть это беззаконие правоохранитель ных органов. Пришла новая власть а эфект минусовой. Правильно зделали , что рады сейчас могут влиять на действия такой корупции. Молодцы Новоселица, так держать. Один за всех и все за одного. Тогда справедливость можно найти, по крайней меры с этой радой это возможно, решить проблему на месном уровне.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення