Субота, 19 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Новоселицький правозахисник, якого назвали "биком", жорстко "наїхав" на журналістів, які люблять "грошенята"

На редакційну пошту "Буковинської правди" надійшла заява, адресована громаді Буковини від Голови Новоселицької громадської ради Олега Істратія, де помічник-консультант народного депутата дуже жорстко "проїхався" по деяким журналістам Буковини. Публікуємо заяву без цензури в повному обсязі.

Шановні Буковинці, громада нашого краю! Звертаюсь до Вас, з актуальною темою політично-соціального життя на Буковині, та тих механізмів, інструментів журналістської роботи та іі представників в засобах масової інформації. Де громада нашого краю від Сокирян до Путили, формує своє бачення та погляди на ті чи інші інформаційні новини, які готує для нас “Четверта влада”, а саме - місцеві журналісти, про яких, їх роботу, ніхто не пише, не люструє, не звинувачує, не дискредитує. Адже саме їм належить ця відповідальна соціальна робота для людей - писати саме правду, надаючи необхідні для цього аргументи та докази, на які вони посилаються. Що впливає таким чином і певною мірою на громадську думку та підсвідомо відтворює картину тих подій, що ними висвітлюється для нашого з вами сприйняття.

Всі ми добре розуміємо, що кожна інформаційна інтернет-агенція, телерадіоканал, звичайна паперова газета має свого власника, який не завжди є головним редактором видання.

Також, ні для кого не є секретом, що кожні парламентські, президентські, місцеві вибори, інші рекламні події є справжньою грошовою "жнивою", на яких цілком законно заробляються, як і рейтинг будь-якого кандидата, так і гроші за піарні, рекламні, “чорнушні” матеріали, які можуть високо підняти на будь-яку посаду чи депутатство. Так само, дуже глибоко опустити в очах громади, облити брудом, звинуватити в усіх гріхах та принизити до такої межі наклепів, які потрібні саме тим людям, що особливо зацікавлені в приниженнях опонента, конкурента, кандидата, депутата, начальника, будь-якого рівня. Це реальне життя засобів масової інформації, де у кожного є діти, яких потрібно годувати, проблеми, що потрібно вирішувати, сплачувати по рахунках, тощо.

Все це ми добре розуміємо, де саме я, як громадській діяч, на протязі багатьох років висвітлював цікаві колективні звернення, скарги, заяви, що до мене особисто надходили, надаючи до цих матеріалів реальні фактичні підтвердження, які не викликали жодного сумніву в їх дійсності та правдивості. Де на даний час, моя активна робота, як депутата, помічника-консультанта народного депутата України, перевищила більше ста публікацій та статей, з якими ознайомилась вся Україна, без будь-якого перебільшення.

Для прикладу, це такі теми, як Банченській монастир з Михайлом Жаром, якому мало ставків та земельних ділянок, Чернівецька митниця з контрабандою та її правдивим брудом, Чернівецька ветеринарна служба з хабарями та антисанітарією, підкуп виборців на парламентських виборах за Геннадія Федоряка з реальним відео підкупу виборців, робота європейських програм для громади Буковини на чолі з паном Кирпушко, люстрація Михайла Папієва, та багато, багато цікавих тем нашого життя, що мали місце на Буковині.

Матеріали, що надавались мною для публікації в засобах масової інформації, жодного разу не були підкріплені грошовими знаками для будь-якого журналіста чи власника інформаційного порталу. Адже це були, є, і будуть завжди перевірені дані, що мають соціальний меседж нашому середовищу, яке безперечно змінює сприйняття справедливості, тої справедливості, яка не курсує в однобокому напрямку заявника, а саме висвітлює ту середину, ту реальність, що є насправді. Вищезазначена робота для громади, яка була мною проведена, в різні часи мала для мене свої різноманітні проблемні та детективні сюжети з обшуками мого офісу, "погонями", "наружками" оперативників, судами по мою душу, побиттям мене службою безпеки, "наїздами" бандитів, незаконними штрафами та іншими, небезпечними речами, що були мною достойно витримані до цього часу, саме через резонансні матеріали, що звільняли начальників, порушували кримінальні провадження, піднімали сотні людей на захист своїх прав та інтересів.

Прийшла нова влада, але проблеми, якими хворіє наше суспільство, на жаль, залишились. А саме - суцільна корупція, бездіяльність правоохоронної системи та продажність засобів масової інформації, де ця актуальна на сьогодні проблема і є основою даної заяви.

Так ще на початку квітня цього року, разом з підприємцями, громадою району, депутатом Новоселицької районної ради Іваном Попадюком було піднято питання щодо функціювання Новоселицького колгоспного ринку, який незаконно перейшов в приватну власність до Володимира Москалюка, місцевого олігарха. Інформація цих подій та фактів була оприлюднена в колективному зверненні громади на одному з інформаційних порталів. Саме наші кримінальні опоненти, проти яких повстала громада Новоселиччини, почали проти нас справжню інформаційну війну в різних засобах масової інформації, вважаючи, що бруд на активістів поборить справжні події та ту реальність, якою ми оперуємо. Та вони помилялись.

Розпочали вони з місцевого інформаційного агентства Андрія Романцова в Новоселиці. Ця людина найліпший учень пана Сулими з газети “Свобода слова”, який навчив його зраджувати свою громаду за гроші в обмін на не достовірну інформацію яка почала з'являтись на шпальтах його газети. Так, 30 квітня цього року на рахунок цього, нібито журналіста, надійшла сума в 7000 гривень з відповідним актом-передачі під № 0000013 (додається) за надавання інформаційних послуг саме від Володимира Москалюка. Де після цього, цей зрадник був моментально люстрований на одному з чергових мітингів, втративши народну довіру за неправду, яку він так старанно висвітлював проти підприємців. Так і не відповівши на запитання, за що йому були перераховані ці гроші. Також підтягнувся заробляти легкі гроші на дезінформації його колега та вчитель сам Сулима “Свобода слова”, якій також дуже відомий охороною журналістським словом всієї регіоналівської банди на Буковині. Адже інакше і бути не може, так як власниця газети “Свобода слова” саме жінка Михайла Папієва - Лілія Папієва. Де при владі колишнього губернатора, цей головний редактор складав інформаційно свою газету, що більше була схожа на політичну листівку, знущаючись в прямому сенсі над назвою “Свобода слова”. В прикладі, стаття пана Сулими “Люди на місцях не згідні із заявами Геннадія Москаля” і так все в цьому ж форматі. Де відповідно, зазначену газету читає вже напевно тільки родина колишнього губернатора та його "світа", куди входить цей аморальний журналіст з тягою до алкогольних напоїв, під впливом яких народжуються статті вищезазначеного плану. Але, пише статті, що дискредитують проблеми людей за гроші не тільки пан Сулима, але і його люди.

10 червня в Чернівцях відбулась прес-конференція в Народному домі. На цьому заході, підприємці ринку, депутат Попадюк Іван і я особисто відповідали на запитання та висловили свою позицію щодо роботи ринку, звільнення суддів. В залі з самого початку я побачив двох агресивно налаштованих журналісток. А саме - Маріанну Антонюк та Альону Чорну, які також відносяться до команди “Свободи слова”. Саме Альона Чорна з самого початку прес-конференції дуже довго копирсалася у носі, та отримувала інструкції по телефону щодо питань, які потрібно було мені особисто задати. Я відповів їй на всі запитання, навіть більше, надав своє посвідчення помічника-консультанта, в справжності якого вона чомусь сумнівалась. Після цієї прес-конференції, на шпальтах сайту "Чернівці-таймс", що належить пану Михайлішину, я прочитав матеріал-статтю під назвою “У Новоселиці виборють ринок, але деякі правозахисники поводяться як бики”. 

Остання вважає в цьому матеріалі що я, як представник Новоселиччини є биком. Але сама Альона Чорна з села Подвірне Новоселицького району, залишила свою “шевченківську” хатинку в селі та подалася на заробітки до міста, шукаючи кращої долі, не бажаючи допомогти родині випасати худобу, поратись по господарству, вважаючи себе крутим журналістом. Можливо так воно і є, але займатись журналістикою в піддиктовку зацікавлених осіб та за гроші, дискредитуючи думку громади їй ніхто не дозволить.

Журналісти, що мають відношення до родини колишнього губернатора, пана Сулими, інших “Михайлішин-таймс”, які люблять “грошенята” за “чорнуху” дуже скоро зрозуміють, що громаду Буковини цікавлять правдиві, цікаві новини, а не той бруд, за який такі особи як пані Чорна та інші, сплачують за квартиру в місті, а в рідному селі, біля рідної хати не вистачає їхньої допомоги в випасанні корів та биків, адже на більші досягнення такі продажні душі просто не здатні.

З повагою Істратій О.В.
Оцінити матеріал:
(10 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +3 Чорной
Собирай манатки и вали в Подвирну. Бычка недоделаная. Бабло вылезит раком и боком, дура неотесаная.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 читатель
Журналистам можно все, и они могут обсырать всех. Алена Чорна действительно быкота еще та. Просмотрел материалы над которыми она работала. Сразу видно что любит "грошенята" и эта прес-конференци я это доказывает. Пусть выбирают професию по уму, а так взял нотбук и пишит какуюто парнуху. То вы меня извените зачем она такая нужна? Едь в Подвирну тебя уже заждались. Нет слов.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 жорик Драница
Часто еду в Новоселицу, молюсь за ребят с "Майдана", боротся за правду нелёгко. Попадюка ненавидел. Пообщался и обращался к нему с вопросами и проблемами. Порядочний Человек. Спрашивал у Попадюка за Истратия. Ответ меня удовлетворил. Я радуюсь за этих двух молодцов и спокоен за наше будующее потомучто они всегда с людьми и между собой никогда не ссорятся. Очень прошу неоскорблять с. Подвирное. Знаю это очень ненравится Ивану Попадюку хотя дом он купил только ради спелеологов которим он сам является и всячески помагает, чтоб прокопать вход с Украины. Чорная (нехочу ругаться) может плохая с. Подвирное нипричом. Р.S. Чорна [цензура].
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Iон
Поддержу Жорика ненадо на Подвирное гнать. В Подвирном 2 депутата райрады Чорний и Кот. А вопрос пищеры подымает Попадюк. А. Чорная наверное родственица Чорного Ростика депутата (мудила продажный) райзрады. Истратий помагает людям непервий год. Алёнка Чорная тебе скоро (прийдет инфляция) п.........ц.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Жвін Хан Чан
Стаття цікава, і цього слід було чекати, адже той хто бореться за правду і за справедливість, того завжди стараються принизити, стаття чорної невикликала у мене великого захоплення через те, що вона в тій статті поставила себе як принцесу, тобто в неї жбурнули посвідченням, вона образилась і почала писати незрозуміло що і для чого, можливо мені написати статтю про те як мене бжола вжалила??? і там можна буде точно так само як і чорна написати, бджола погана бо вона мене вкусила, але решта небудуть звертати на це уваги, бо знають що ця комаха приносить користь, і я виглядав би як ідіот, так само як зараз на даний момент чорна та антонюк.
істратій молодець, мови нема, а от чорній можу дати пораду: краще пишіть про щось дійсно важливе а не про різні особисті образи, наприклад: як михайлішин проводив підкуп студентів на міських виборах, або про те чому неремонтуються дороги?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Новоселица
Уважаемая Громада вспомните революцыю на майдане ее начало когда некоторые тоже демонстрировали не провдивую информацыю и знаем чем это все закончилосьскол ько невинных людей погибло изо них продажных телеканалов которые потом извенялись перед всей Украиной так вот какое мое мнение эту Чорную паскуду надо гнать в шею с СМИ потомушто нужны чесные журналисты и главный ридактор должен задуматца стоит ли держать такую МРАЗЬ которая оскверняет это издание ПРОСТО ВСПОМНИТЕ МАИДАН задумайтесь изделайте выводы а эти ребята стоят за правду и уверен добьютца своего и вам редактору будет стыдно подойти к ним и взять у них интервью
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Мирослав
Чорна Альонка, Я бачив тебе на відео яке записали Новосеселицькі активісти. ВИ, дуже гарна! Скоріш за все, несчаслива, самотня. Перечитав коментарі. Прикро. Живу в с. Зелений Гай, працюю в м. Новоселиця. Правду казали на відео, що багато людей бояться. Мені прикро це визнавати, але сам працюю, боюсь та розмовляючи з колегами по роботі та з односельчанами. Всі підтримують майдан та двох місцевих депутатів. Істратій, Попадюк шана та повага Вам. Пані Альона моя вам порада візьміться за написання інших матер* ялів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Кенеди
Черновцы Таимс - это регионаловская газета. Нормального материала вы там не увидите.Алена Чорна это журналист который еще не чего не успела написать а уже влезла в дупло с осами Новоселицкими. Надо думать, Новоселице до одного места что пишит Версии, Таимс, Свобода слова, и другая белеберда. Самый реальный на сегодняшний день информационный саит это БУКОВИНСКАЯ ПРАВДА.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Володимир Чернівці
Кенеди ви напевно з Новоселицького району тай із коментарів я зрозумів, що все ж таки Новоселицька солідарність Є. Майдан має колосальну підтримку. Сотника Попадюка знаю особисто був разом з ним в Києві в січні місяці. Ми шуткували, що нами керує молдован. Знаю одне Попадюк борець за справедливість- це у ньго в крові, до смерті. Як би Істратій був такий поганий Іван не співпрацював з ним.
Звертаюсь до журналістів Висвітлюйте події правдиво.
Дякую журналістам за інформацію 17 червня їду в Новоселицю,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Ілля Рідківці
Про шо ви пишете в коментарях Шановні ? Чи хтось хочаби раз засудив публічно подібну Курву. Забуваємо Забродського.
Нам потрібно робити все, щоб такі журналюгибули без робити.
Мій варіант боротьби проти інформаційних повій:
1. Не вітатись.
2. Не купувати їхню пресу.
3. Постійно скаржитись у спілку журналістів на Журналюг, аби вони Байкотували Курвів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Марія Фесик
Новоселиця тримайся! Не відволікайтесь на дурні суперечки з різними комерційними паскудами. Вони того неварті. Шкода, що А. Чорна з Новоселицького району с. Подвірне, а пише проти своїх Новоселицьких на, яких уся надія, які взялися за непопулярну справу ЗЛАМАТИ СИСТЕМУ.
Дякую, Вам! Щастя та Здоров`я. З вами Бог, з Вами Правда, з Вами ПЕРЕМОГА!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Друг Правди
Бик, що тут скажеш. До речы, Адміне у вас же: Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Другу
Удалять надо продажных журналистов. До конца месяца ксива журналиста Алены Чорной будет анулирована . И не в Черновицкой спилке журналистов а с Киева. За этот год 5 материалов с ее пера попали под "продажные" это много. Таких в журналистике быть не должно. Если как вы называете быка, ксива упала на пол на прес-конференци и. Это не означает что активиста надо назвать быком. Она сама виновата. Ее ж не кто не трогал, она этого захотела. Теперь действительно надо ехать на Подвирное, делать в Черновцах ей уже не чего.Работы для нее там закончилась..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 лютий
Знаю Олежку хорошо,но давно не видел.Прошу тебя по возможности ответить бурную деятельность еще одного свинопаса с Подвирного который сбежал с села также как и Аленка Чорная- это депутат райрады Черный Ростислав.По моей информации он отпетый контрабандист,к оторый занимается развалом экономики Украины перегоняя полные фуры табака и спиртогана через границу с Молдовой по полям и степям Подвирнянщины.П отом став стукачком службы БУ его продвинули и сделали депутатом-регио налом и пригрели в двс.По моему он тупорылый как баран и мурзилку читает по слогам,законов не знает и пора ему возвращаться к рогатым оленям которых он оставил на Родине. Время раскидывать камни а время возвращаться домой. Чорный твое время пришло!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Новоселица базар
Олег и Иван они настоящие народные депутаты которые стараются помочь людям. Остальные депутаты ,,народные,,,ещ е мешают этим ребятам.Ребята держитесь базар с вами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Патлатій
Короче, что я могу вам сказать, чуваки. Мой третий глаз видит, как чорная брала бабло у человека, который работает на москалюка, и как Истратий развёл чёрную. Сто пудово, Истратий сознательно замутил такой экспромт: киданул этой чёрной свой мандат, понимая, что чёрная окрысится и начнёт гавкать; и в конечном итоге такое эпатажное поведение создаст Истратию нужный пиар в стиле Олега Ляшка. Ну у Ляшка вилы - а у Истратия - мандат - тоже не плохо. Истратий изобретательный , он чувак с фантазией - он вам и не такое придумает, как я погляжу. И вся ирония в том, что пропиарился он за бабки москалюка. Выходит дело, что чёрная - просто профнепригодная журналистка, раз её так развели. Чёрная, в натуре, иди підра[цензура]. Истратий рулит! 1:0 в пользу Истратия. Чёрная, ты конечно этого так не оставишь. Задета твоя честь. Отомсти! Напиши ещё одну гадость! Обязательно напиши! Бо я снова хочу почитать коменты и поржать.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Патлатій
Блин, админы этого сайта! шо это там за цензура? я нормальное слово употребил, литературное. Бюллетени рахуют. Голі в матче тоже рахуют. Бабло рахуют, в конце концов (чёрная знает). Может и слово “конец” тоже закроют [цензурой] ?
Ану замучу тест:
конец
підра[цензура]
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 пиночет
да уж,одни люстраторы-каст раторы! П....ц Украине с такими не за горами!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 пиночету-мельничуку
Пиз...ц Украине с такими двухличными бля..ми как ты. Люстрируем и кастрируем тебя, просто прозреешь. Думал ты самый умный агент? Сученок недобитый. Батя был человеком, а ты полное [цензура] продажное. Готовся взяться за руку с Романцовым, ублюдок.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 пиночет
вот про это и разговор,какой мельничук какой романцов не знаю,а базары у вас очень демократичные!! ! угрозы, наезды-валите родину защищать,а не женщинам угрожать, какие бы они не были!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Патлатій
А ты-то Родину защищаешь?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Подвирне Чорной
Аленка, повертайся додому, не можу сказати про тебе погано. Ти працювала в нашій школі вчителем. В селі бракує вчителів, , повертайся. Знала твого батька, був іздовим , мати досі доярка в колгоспі. В селі про тебе поганого не хто не скаже, але просимо не чипати такі "Гострі" теми. Кидай ти цю не благодарну справу та повертайся в село. Тут твої руки потрібні, більше, ніж такі неприємності.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Custodian
Переглянув статтю та коментарі, критикувати чи восхваляти нехочеться, а зберегти нейтралитет немаю права!
(на хлопський розсуд) кожен хто хоче пробитися у впливову "владу" використовують засоби масової інформації, вони дають швидкий старт при правильному оформленні, тобто створюють їх авторитет!
Наскільки мені відомо саме редакція відправляє своїх журналістів для створення печатного матеріалу, в дуже рідких випадках саме журналісти оберають собі тему самі, після написання статті її переглядають та редагують, а далі печатають.
На місці Альони міг бути і хтось інший, і це не дає вам всім права "спускати псів" на неї! Мені хотілося б хоч раз бути присутнім на такій конференції із участю Чорної (у кожного бувають погані дні, і не всі подобаються один другому)
... незнаю як це вплинуло на долю Альони, але мабуть суттєво!!!
"Будь які ващі вчинки вертаються вам добром чи чимось гіршим", Миру вам та добра!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 леся соколова
Обьясните Романцову что называя честных людей клоунами незнаетчто клоуны своим огромным трудом приносят радость людям а он своими брехливыми статьями-слезы. Некогда ходить и судится с этим грязным фотографом.Напи сал бы про своего спонсора Олега Милничука-увиде ли бы люди клоунаду.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення