Субота, 19 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Вся правда про «новоселицького Остапа Бендера», «правозахисника» та «помічника народного депутата»

На редакційну пошту "Буковинської правди" надійшло колективне звернення від Світлани Нікіти, яка представляє ініціативну групу Новоселицького ринку та мешканців міста Новоселиці. Публікуємо колективне звернення повністю без цензури.

Колективне звернення 
 
Ми, мешканці Новоселицького району, звертаємось до Вас з проханням опублікувати відомості про так званого „новоселицького правозахисника” Олега Істратія, який насправді є шахраєм, здирником, порушником закону і просто непорядною людиною. Під прикриттям гасел боротьби за правду та протидії корупції, він переслідує свої особисті інтереси.

Пан Істратій не тільки сам пише свої статті, але й сам особисто їх коментує на різних сайтах нашої області. Він давно вже відомий своєю продажною політикою і вважає це депутатською діяльністю, адже він насправді є депутат міської ради міста Новоселиця, хоча зазвичай представляється помічником народного депутата України Сергія Соболєва.

Не менш цікаво всім буде дізнатись, чи справді народний депутат України Сергій Соболєв надав повноваження пану Істратію бути його помічником. В Новоселиці саме цей факт, про який відомий «правозахисник» всім розповідає і є його головним «козирем» в розмові з будь-яким чиновником чи простими людьми. Щоправда, ще жодна людина не бачила посвідчення помічника народного депутата, яке мало би бути у справжнього помічника, яким себе називає Олег Істратій.

Нещодавно, в місцевих ЗМІ вийшла стаття, де до Істратія звертається його товариш і соратник Ю.Томик, який однобоко й упереджено описує неправдиві факти про суддю Дутку та відомого бізнесмена Москалюка. А що ж було насправді? А насправді, «шановний» помічник нардепа, пан Істратій вимагав від головного героя провокаційної статті пана Москалюка хабар за припинення блокування роботи Новоселицького ринку, на що отримав категоричну відмову і образившись, розпочав справжню «війну» з дискредитації відомого й успішного в районі бізнесмена.

Олег Істратій заявляє про факти незаконного виділення земельної ділянки для ринку в місті Новоселиця, але при цьому замовчує факти, що він особисто був головою земельної комісії в міській раді Новоселиці саме в той період, коли власне і виділялася земля вищезгаданому ринку.

Депутатик, якого не поважають ні колеги депутати, ні городяни, ні селяни, ні тим більше інтелігенція. Та й можновладці дивляться на нього, як на шавку. Депутатик маленької міськради, який загруз у чварах, плітках і сіє ворожнечу серед людей. Він замість того, щоб щось робити в міськраді, пищав на всіх кутах, що вирішив проблему незаконного відбору гравію, підтоплення сіл уздовж Прута, пищав про захоплення Банченським монастирем ставків у селі Динівці, пищав про «тітушок» з Мамалиги, звертався з «кляузами» і не один раз до прокурорів, уявляв себе помічником нардепа і намагався позиціонувати себе борцем за щастя народу, а насправді - виявився простим балабоном і брехуном.

Пан Істратій свого часу хотів балотуватися у нардепи, але тоді йому завадив Федоряк, ймовірно ця активність депутатика Істратія викликана бажанням «прорватися» в народні депутати, по іншому не зрозумілим є цей дешевий піар. Бог напевно обділив Істратія розумом і залишив тільки злість, жовч і тупе нахабство, але люди вже втомилися від цього брехуна.

Пана Істратія в Новоселицькому районі знають дуже давно, його неодноразово бачили в неадекватному стані і з великою ймовірністю його стан був неадекватним зовсім не від алкогольних напоїв. В тому, що він щось "покурює" немає сумнівів і є достатньо свідків. Всім зрозуміло, звідки він знає "баригу" з Магали, а тепер його намагається класично «відмазати». Якщо цьому наркоману, який прикривається неіснуючим посвідченням помічника народного депутата вдасться «відмазати» свого знайомого, жителя села Магала, то декілька років позбавлення волі йому гарантовано. Навіть колишня дружина Олега Істратія може розповісти багато фактів його неадекватної поведінки.

Декілька фактів з реальної «роботи» зіркового депутата Олега Істратія.

Постановою Чернівецького окружного апеляційного суду від 30.12.2013р. №824/2370/13-а його підприємницька діяльність була припинена. Банально, але наш депутат з 2010 року не здавав звітів до органів податкової інспекції.

Пан Істратій фактично «кинув» відому банківську установу «Укрсіббанк» на суму 177 479,00 грн і досі не розрахувавшись, залишаючись злісним боржником. Натомість, наш «правозахисник» залишив банку під заставу земельну ділянку, яка не підлягає відчудженню.

Депутат Істратій в свій час отримав досить багато штрафів від інспекторів ДАІ, адже часто порушує правила дорожнього руху, які досі жодним чином не оплачені. А ввечері можна просто прогулятись по Новоселиці і відразу почуєте, де оте дурне їде на своєму авто. Його чути на дуже пристойну відстань, особливо коли по площі крутить на авто «круги». Такі ж самі «круги» можна чути і спостерігати в Магалі перед сільрадою. Склад його розуму приблизно однаковий як у «шанованого» депутата, так і в звичайних «малоліток».

Був Істратій Олег Володимирович свого часу і керівником районного штабу блоку Юлії Тимошенко, і керівником районної організації ПРП пана Пинзеника, і кандидатом, як він заявляє, у народні депутати від БЮТ, і активним махінатором від милосердя (шахрайство в благодійному фонді).

Про останнє трішки конкретики.

Олег Володимирович Істратій відомий не тільки простим жителям району, а й багатьом керівникам підприємств і організацій. Він не звик працею здобувати кошти на солодке життя. Заняття з «добування» коштів не зовсім пов'язані з традиційним заробітком порядних і чесних громадян, вони мали чіткі ознаки шахрайства, але Істратій цього не усвідомлював і знаходив все нові способи отримання грошей без застосування насильства. У Остапа Бендера їх було триста, а «новоселицького Остапа Бендера» лише один: він заснував українсько-молдавське спільне підприємство «Милосердя» і «отримав» через свій благодійний фонд «Шлях до добра і спасіння», засновником якого він і є, елітне авто БМВ з досить «крутим» номером ...300... і став "трамбувати" кошти для свого фонду, наполегливо «нагинаючи» підприємства та установи. Даний фонд був оштрафований на суму в 121 095 грн за відмивання коштів, згідно постанови Чернівецького окружного адміністративного суду від 12 травня 2011 № 2а/2470/922/11 і на сьогоднішній день залишається винним бюджету понад 125 тисяч гривень.

Він вимагав гроші у власників закладів грального бізнесу під погрозою закриття закладів, а в подальшому кришував, а гроші відмивав через свій фонд.

А ось стосовно свій колишньої тещі – інваліда, він до неї ставився без ознак цього самого милосердя. Про це теж трішки конкретики.

Був пан Олег свого часу справжнім хуліганом. Одного дня напав на будинок, де проживає сім'я його колишньої дружини, міліціонера пані Марії С. (декілька років, як розлучилися), побив вікна, знущався над матір'ю - інвалідом другої групи, погрожував розправою. Наступного дня погрожував по телефону, на що отримав відповідь у вигляді повідомлення до міліції про його хуліганські дії. Вранці наступного дня він наздогнав свою колишню дружину і просто побив її, хоча вона була у формі старшого лейтенанта міліції.

Чи можемо ми довіряти таким псевдо «правозахисникам», а насправді шахраям і злочинцям, вирішувати вам?

Світлана Нікіта, представник ініціативної групи Новоселицького ринку.

Нагадаємо, раніше ми публікували статтю, де Ю.Томик написав звернення до Олега Істратія Новеселицька мафія, “Китаєць”, “Монгол” або як Дутка з Москалюком господарюють в Новоселиці (звернення+документи)

Фото

Оцінити матеріал:
(12 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +4 Петро
Неужели правда восторжествует и найдется управа на этого не адекватного !!?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Одинор
Вижу Дутка с Москалюком уже работают, Истратия жаль
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 АЛЕКС
ИСТРАТИЙ [цензура] И ПОДОНОК
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Юра
Заказуха проти Олега,порядного активіста,це не правильно,Моска люк і Дутка справжні тварі
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 михайло
Не можу мовчати! Перебуваючи в Чернівцях пан Істратій перешов вулицю на ЧЕРВОНЕ СВІТЛО!!!!
А якщо серйозно,
Ви нігтя Олегового не вартуєте, новоселицькі Геббельси.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 А
Істратій чмо сране, а не порядинй активіст
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Людмила
Ну якщо судити про вас,Дутка-Моска люк-Нікіта по тим відео,які ви запускаєте у говори і думай, то слова "порядність,пра вда,чесність... " Для вас все одно ,що китайські ієрогліфи. І ніхто інший, як ви є крадіями, брехунами, ненажерливими свинями. Для вас люди завжди були болотом, з якого можна місити все що завгодно.Кого ви обманюєте? Ви дійсно думаєте, що люди дурні і вам повірять? Занадто багато бруду і зла ви їм наробили. Тож начувайтеся...a
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Олег Істратій
Шановна Світлана та Володимир Москалюк! Інформація яка тут про мене написали не відповідає дійсності. Адже це є справжній наклеп якій буде мати продовження в судовому засіданні. Так я є депутатом 2 скликань Новоселицької міської ради. Голова партійної організації, присяжний Новоселицького районного суду. На даний час , помічник-консул ьтант Народного Депутата Соболева С.В. з 2010 року. Видане посвідчення керівником апарату Верховної ради України Зайделом В. під №78\27 що легко перевірити, Часто перебуваю в Київі, та особисто пан Соболев С.В. вже дуже добре знає чим займається Новоселицька мафія. Цей матеріал, відповідь мені за колективне звернення підприємців де дані особи , а саме Нікіта та Москалюк мають близьки відносини, де Світлана, яку дійсно знає весь район за 5 іі чоловіків, "та бішенство матки" є директором ринку в Новоселиці. Дякую вам , що ви включили мені друге дихання. Ринок перейде в комунальну власнісність а Москалюк буде сидіти в тюрьмі, вже скоро.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 ХА-ХА-ХА
Да у ж, зря вы Истратия тронули, правды ноль, зато ответ на это все будет очень жестким и правдивым. Москалюк ты просто дебил, сам себе делаешь. проблемы, копаешь яму себе глубокую. Если требовал Истратий деньги, то почему не дал вместе с УБОЗОМ ? Вы думаете все бараны в этой жизни? Москалюк суши сухари , ты вообще не понял что сейчас вообще пи...ц тебе. Подсунул колективное типо это шлендра написала, Кто еще подписался, "Тигр"? Придурки, здесь серьезный моральный ущерб. Все правильно делайте, раздразнили как надо, хер теперь с вас соскочат. А доказательств нет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Юрій П.
Всі знають, що Істратый наркоман...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Паламар Іван
Пане Істратій, може Ваш фонд тоже чистий? І ви нікому не винні грошей? Укрсіббанку наприклад?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Паламарю
1)Укрсиббанк получил ипотеку , земельный участок, потому Истратий не кому не должен 2) Благотворительн ый фонд не комерческая организация, оштрафован был конкретно за Синагогу в Новоселице и за то что раздовал продукты и ветераны не расписовались в получении. 3) Если это тот Паламарь что балатировался в Народные депутаты и одновременно работал на Федоряка , то смотри про себя в конце недели интересный материал. Хватит на всех не только на Москалюка, уж поверте.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Паламар Іван
Ага расскажи кому нибудь другому, что не должен Укрсиббанку. Есть постановление держвиконавця про закриття виконавчого провдження? Пока его нет - значит должен.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Паламар Іван
Мне Москалюк по-барабану - он такой же пи..ор. как и Истратий. На обоих есть и материалі и управа. И на попа вашего с Толиком Ротару тоже. будьте спокойні господа. Всему свое время.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Паламарю
Дед ты уже кладбищем воняешь, и дергаешься тут. Разве не Истратий привез телеканал Интер с Генадием Москалем на Прут, и разогнал всю шеблу еблу копателей?. Разве не он первый принял колективную заяву и боролся до победы? Откройте интернет , и посмотрите, что только он боролся с Бонченами и отбил ставы. В тот момент когда все молчали, потому что был Янукович . Это патриот и герой , и он столько работы полезной зделал что очень далеко всем политикам в области. Мои слова подтверждают факты. Эта вся чернуха ему по барабану, он сильный человек и это все полная херня.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Цікаво
Цікаво, є ще люди в селі Маршинці що не дали цій Світлані Нікіті у всі дири? В Маршинцях думаю точно не має. В Новоселиці через одного. Шлендра ще та. І тут точно є докази. Даремно ти Істратія визвала на війну, ти програєшь. Тебе знімали в сауні ще в тому році, готуйся до перегляду, потаскуха. Ролік готується.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 василь унгурян
як копали так копють далi -батюшка, ротару, семенюк, амуз. так кого ж зупинив icтратiй?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Джони
Истрати нормальный пацан. Он всегда пишет правду но Новоселицкая мафия постоянно пишут про него гадости (у этой мафий больше грехов чем у Истрати). Сколько народных депутатов в Новоселицком городском совете...?
Только один Олег ищет правду и общается с людьми, слушает ихние проблемы старается помочь, если бы были все депутаты такие был бы порядок. Однако депутаты голосуют в городском совете как пионеры что им говорят Новоселицкая мафия за то они голосуют но интересы людей не защищают.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Александр 007
Мда.....заказух а еще та!!!! Прям сказка о страшном дяде.... а история о теще меня просто повеселила.....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Предприниматели
Олег,не ведись на этих лживых шавок.Собаки лают,а караван идёт.Кто есть кто,мы поняли уже давно.Москалюк показал своё истинное нутро-лживое,ск упое, алчное,трусливо е,бессильное да ёщё и озабоченное.В этом он весь со своей Светкой.О н забыл, как стрелял в собственную мать? Трус и подонок ,который привык прятаться за юпки своих очередных " директрис". Продолжай с ним бороться, а мы тебя поддержим.У тебя всё получится.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 хо-хо!
Чесний суддя Дутка, та "бізнесмен" Москалюк, дуже смішно! Ви або страшні лицеміри або бовдури, нам не потрібно росказувати казочки, ми все бачимо на свої очі! Такими зверненнями та статтями ви дискримінуете не Істратія, а самих себе! Люди не люблять коли їм брешуть в очі!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Виорел
То, что это не Светлана писала- однозначно, как и то, что её подставили. Вопрос только КТО?! Кому это выгодно?! А вам, мудакам, позорящим её имя- стыд и позор! Вас и мужиками-то после этого назвать трудно!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Виорелу
Пусть не лезит и не подписываеться под колективными обращениями. Интересно какой колектив в суд прийдет. Я знаю Истратия, он вам кишки на руки за эту чернуху намотает. Продаст хату и заплотит моральный ущерб. Дура.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 для людей
95% статьи-заказуха ...москалюку пи...дец будет однозначно.Вы господа,москалю ки,дудки и т.д. что хорошего сделали для люда простого?В Новоселице,в районе?Че,самые умные?Запомните ,гады,прийдет то время,когда на коленях будете стоять перед людьми!!!И это не пустые слова...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Рынок
Никто вашу Светку не подставлял.Она и Москалюк-близне цы-братья.Он давно себе такую язву искал-и нашёл.Где она только не работала,отовсю ду за ней шлейф тянется.Ты думала наклонить людей?Так люди тебя ещё не так наклонят и дадут пинка под зад.Ты прячешься за тигров?Так они на базаре,пока им плотят.А денюшки то заканчиваются.К стати,Москалюк и тигру сделал репутацию ,мама не горюй.Ох долго прийдётся им отмывать своё честное имя! ОН подставляет и своих работников,и мэршу , и рэс,и милицию, и администрацию, и прокурора....Да , Дутка-Москалюк, ну вы и наворотили,вове к не отмоетесь!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Ольга
Паламар Іван, Ви би краще зайнялись гуртожитком медичних працівників, чи може звернутись з цим питанням до Істратія?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення