Вівторок, 02 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

У буковинських школах створять куточки, де школярі відпочиватимуть під час уроку

Куточки для ігор рекомендують облаштувати для першокласників у департаменті освіти і науки Чернівецької ОДА.

За словами директора департаменту Михайла Бауера, це сприятиме відпочинку дітей під час складних уроків. - У контексті здоров’язбереження школярів, особливу увагу необхідно звернути на першокласників, - вважає Михайло Бауер.

- З року в рік до них зростають вимоги і навчатися стає втомливіше та важче. Ми рекомендуємо в усіх перших класах краю встановити батьківські парти та облаштувати куточки, де б дитина могла погратися кілька хвилин, перепочити під час уроку.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 nnn
ці куточки були створені років 10 тому,але їх ліквідували.На" горі" геть подуріли!! Куди женуть наших дітей? Для чого ускладнювати програму?Для чого ноути з першого класу? Тепер треба спрощувати і підручники і вимоги до маленьких особистостей,та лантів.Колись цього не було і що тепер немає вчених?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення