П'ятниця, 27 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Міграційні процеси на Буковині не вплинуть на виборчі процеси

ДМС України в Чернівецькій області, керуючись Указом Президента України «Питання Державної міграційної служби України» та Законом України «Про державний реєстр виборців», системно співпрацює з місцевими органами ведення ДРВ щодо забезпечення відповідності списків виборців реальній кількості осіб, які мають законне право на голосування.

Тож буковинці можуть мати впевненість у тому, що виборчі списки будуть максимально коректними й не слугуватимуть полем для ймовірних зловживань.

Для цього працівники міграційної служби Буковини щомісячно подають до районних органів ДРВ інформацію про громадян України, які з тих чи інших причин втрачають або набувають право участі у виборах або ж змінюють свої паспортні дані, що також потребує внесення відповідних змін, повідомляє прес-служба У правління ДМС України в Чернівецькій області.

Загалом, протягом поточного року було надано біля 3 тисяч інформаційних повідомлень про громадян України, які голосуватимуть вперше в житті у зв’язку з досягненням повноліття. Також одну з найважливіших державних структур, що забезпечуватиме легітимність виборчого процесу, було поінформовано про те, що 72 буковинця за вказаний період набули або припинили громадянство України, 4340 осіб змінили реєстрацію місця проживання, 2190 – отримали паспорт громадянина України у зв’язку зі зміною прізвища, імені по-батькові, дати або місця народження.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення