У нічній ДТП у Чернівцях травмувалося четверо осіб.
Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на прес-службу Головного управління Національної поліції в Чернівецької області.
У Чернівцях поліцейські розслідують обставини скоєння ДТП з потерпілими.
У ніч з 20 на 21 листопада по вулиці Південно-Кільцевій водій автомобіля "BMW" не впорався з керуванням та наїхав на електроопору.
Внаслідок аварії постраждали четверо людей, серед них – двоє іноземців.
На місце події одразу виїхали слідчо-оперативна група Шевченківського відділення поліції та співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області.
Чотирьох потерпілих, серед яких двоє громадян Болгарії, лікарі доставили до лікарні швидкої медичної допомоги з травмами різного ступеня важкості. Хто саме з них був за кермом правоохоронці встановити не змогли, оскільки постраждалі досі перебувають без свідомості та у важкому стані.
Наразі правоохоронці шукають свідків та очевидців ДТП для встановлення усіх обставин інциденту.
Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального Кодексу України.
Триває досудове розслідування.
...
Загрузка...
Прямі трансляції
Прямі трансляції ONLINE (112 Україна, NewsOne, Громадське, Еспресо, 24 канал, Прямий, 5 канал)
ЗАРАЗ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ
Загрузка...
ОНЛАЙН Радіо
Нові блоги

