Середа, 30 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині відкрили центри первинної медико-санітарної допомоги (фото)

Під керівництвом заступника начальника управління – начальника відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Любові Крикливець та директора ОКУ «Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимира Єленєва відбулась нарада з питань регулювання роботи центрів первинної медико-санітарної допомоги області.

- З головними лікарями центрів ПМСД відпрацьовуємо питання щодо ефективної співпраці первинної мережі та Центру екстреної медичної допомоги. Оскільки сімейні лікарі беруть активну участь у наданні невідкладної медичної допомоги, а розміщені біля основних доріг центри ПМСД залучені до надання екстреної медичної допомоги, обговорюємо систему передачі викликів та оперативного сповіщення. Крім того, продовжуємо напрацювання, що стосуються питання ліцензування закладів первинної ланки, - відзначає Л. Крикливець.

- Забезпечення ліцензування на здійснення медичної практики та використання наркотичних засобів дуже важливе для кожного медичного закладу. Тим паче, якщо мова йде про периферію, - додає експерт Державної акредитаційної комісії Міністерства охорони здоров’я України В. Єленєв.

Під час наради заступник директора ОКУ «Чернівецький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Сергій Паушак ознайомив також головних лікарів центрів ПМСД з деякими юридичними аспектами з питань надання екстреної медичної допомоги.

Фото

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 IngaInga
бачите, медична реформа вже дає свої результати не тільки у тестових областях. Сучасний центр, сучасне обладнення. Уявляєте, скільки людей завдяки цьому можна буде врятувати?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Назар
Бо все це через те, що МОЗ керується командою справжніх профессіоналів, які ведуть українську медицину в краще завтра, та реформують ту медицину, яка залашилась в невпевненному позавчера.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 ViktorP
Такі центри первинної допомоги – потрібний крок до омріяних багатьма європейських стандартів медицини. Коли в кожному великому місті будуть такі центри з таким обладнанням, будь-хто побачить, що реформа дає свої результати. Але вже зрозуміло, що МОЗ крокує у потрібному напрямку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення