Понеділок, 28 листопада 2022p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях хочуть об'єднати дві поліклініки

У Чернівцях хочуть об'єднати дві поліклініки
У Чернівцях хочуть об'єднати дві поліклініки.

Про це йдеться у коментарі секретарки Чернівецької міської ради Марини Кирилюк.

У Чернівцях мають намір об’єднати два медичні заклади: поліклініку №5 із поліклінікою №2.

Під одним із дописів Марини Кирилюк розгорнулася суперечка із депутаткою міської ради Яною Брус. Вона запитувала, чому вирішили об’єднати поліклініки і не хочуть вислухати керівників.

Секретарка міської ради Марина Кирилюк пояснила, що поліклініка збиткова.

"У поліклініці №5 багато проблем, зокрема із кількістю підписаних декларацій із сімейними лікарями, матеріальним станом та рівнем зарплат медичного персоналу. Вони глибоко збиткові. І приєднання до поліклініки №2 дасть можливість їх витягнути і забезпечити ще один район наближеною сімейною медициною. Приєднання вплине на покращення матеріального оснащення поліклініки та підвищенням рівня оплати праці працівників", - зазначила Марина Кирилюк.

Вона також зазначила, що за минулий рік поліклініка №5 отримана дохід трохи більше 2 млн. грн на рік, а витрат було більше 3 млн. грн.

"Абсолютно всі поліклініки міста працюючи з НСЗУ мають врази більше розміри доходів, які покривають витрати і залишок спрямовують на розвиток медичної установи. Якщо депутати визначаться, що приєднання не принесе користь поліклініці №5, і працівники даного закладу самостійно можуть його витягнути - просто не підтримують рішення. Для того існує система місцевого самоврядування, де громада делегує депутатам представляти їх і приймати рішення на користь міста", - зазначила Марина Кирилюк.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення