Субота, 04 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Михайлішин перевірив якість ремонтних робіт у дитячій лікарні (фото)

У старому корпусі «Міської дитячої клінічної лікарні» тривають ремонтні роботи. Сьогодні, 8 лютого, відбулась підсумкова нарада за участі медперсоналу та секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина.

Керманич міста проінспектував роботу відділень нового корпусу, у якому нині перебувають усі пацієнти лікарні, а також перевірив якість ремонтних робіт в старому. Тут замінено стару проводку, перевірено систему опалення, частково замінено труби. Цікаво, що під час робіт був віднайдений фрагмент старовинної фрески, яку планується відреставрувати та покрити лаком. «Упевнений, що ми до кінця півріччя завдяки спонсорам знайдемо щонайменше 700 тисяч гривень, щоби закінчити ремонт в історичному корпусі лікарні до кінця 2013 року, – каже Віталій Михайлішин. – Відтак ми зможемо перевести сюди дітей з лікарні «Колос», що знаходиться на вулиці Руській.»

«Лікування у цій установі проводиться за сучасними технологіями, – зазначає начальник управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Ігор Незборецький. – Завдяки новітньому обладнанню ми можемо ефективно лікувати діток зі складними вадами розвитку. Всі пацієнти отримують необхідну допомогу від наших лікарів, які за допомогою сучасного обладнання можуть підняти цих діток на ноги, щоб вони могли вирости здоровими. Кількість коштів, вкладених в обладнання у 2012 році склала 18,5 мільйонів гривень. Це на 14 мільйонів більше, ніж у 2011 році.»

Довідково: Комунальна медична установа «Міська дитяча клінічна лікарня» на 210 ліжко-місць заснована на державно-комунальній власності Чернівецької міської Ради. Лікарня є клінічною базою кафедр Буковинського державного медичного університету, де проходять навчання студенти, інтерни, лікарі, аспіранти та клінічні ординатори. В лікарні розвинута діагностична інфраструктура: відділення променевої діагностики з двома рентгенологічними кабінетами, трьома кабінетами ультразвукової діагностики, клінічна та біохімічна лабораторії, ендоскопічні кабінети, кабінети функціональної діагностики, кабінет нейросонографії.

Достатньо діагностичної апаратури. Фахівці підготовлені в провідних клініках України, Австрії, Німеччини, Нідерландів, Польщі, Румунії та Сполучених Штатах Америки. Лікування проводиться за сучасними технологіями. Впроваджено: неонатальну хірургію, ендоскопічну хірургію, нейрохірургію дітей раннього віку тощо. В лікарні працює 470 працівників, з яких 80 лікарів, 270 медичних сестер. Серед практичних лікарів 5 кандидатів медичних наук, 3 Заслужених лікарів України. Лікарня акредитована на надання спеціалізованої медичної допомоги вищого третього рівня і сертифікована, як «Лікарня доброзичлива до дитини». В новому корпусі реалізовані новітні медичні технології: централізована подача медичних газів, вакууму, стислого повітря на кожне робоче місце анестезіолога та лікаря-інтенсивіста.

Проведені комунікації на робочі місця хірургів та реаніматологів для застосування телемедичних технологій. Придбано обладнання для ендоскопічної хірургії. Підготовлені фахівці на базах провідних вітчизняних та закордонних клінік. Введення нового хірургічного корпусу лікарні дозволило створити умови для розташування хірургічного, травматологічного відділення, відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії, відділення для новонароджених і допоміжних діагностичних структур у сучасних умовах, відповідних до санітарних норм і правил. Комфортно розмістити маленьких пацієнтів та їх матерів в затишних двох- чотирьохмісних палатах із усіма зручностями.

Проведені конкурсні торги на 4,9 млн. грн. з коштів місцевого бюджету для придбання медичного обладнання та медичних меблів та 6,4 млн. грн., які були заплановані у рамках Угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Чернівецькою обласною радою, на придбання медичного обладнання для хірургії, анестезіології, реанімації. Закуплене обладнання поступило від постачальників і монтується у нових приміщеннях.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення