Середа, 25 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Звільнили головного лікаря Чернівецької обласної лікарні

Володимир Ушаков Володимир Ушаков
www.bukpravda.cv.ua
Звільнили головлікаря Чернівецької обласної лікарні.

13 січня 2020 року голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян підписав розпорядження «Про звільнення головного лікаря обласної комунальної установи «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Ушакова В.І».

Згідно з документом, Ушаков буде звільнений з посади головлікаря обласної клінічної лікарні за згодою сторін з 31 березня 2020 року.

Також у розпорядженні вказано, що підставою для цього звільнення була заява Володимира Ушакова, яку він написав ще 9 січня 2020 року. Окрім того, Мунтян своїм розпорядженням доручив виконуючому обов’язки гендиректора Чернівецької обласної лікарні С. Цинтарю призначити Ушакова на посаду медичного директора з експертизи тимчасової втрати працездатності Чернівецької обласної клінічної лікарні.

На цю посаду Ушаков заступить з 1 квітня 2020 року відповідно до поданої заяви.

Як відомо, Володимир Ушаков працює у системі охорони здоров’я Чернівецької області з 1975 року. А на посаді головного лікаря Чернівецької обласної лікарні – з 1995 року.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Кобевко
Країну поступово заповнюють представники гей- клубу, заполоняючи керівні посади, змушуючи професіоналів писати заяви на звільнення "за власним бажанням". На жаль, ця "єпідемія" не обійшла і наш край. Подібні заяви, під тиском, вимушені були написати практично всі керівники бюджетних підприємств і закладів. Нонсенс? Але - це правда!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення