Вівторок, 29 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Амбулаторію в Остриці міністр Уляна Супрун назвала моделлю для всієї України (фото)

Уляна Супрун  в Остриці Уляна Супрун в Остриці
Міністр назвала амбулаторію в буковинському селі моделлю для всієї України.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua.

"Сьогодні я з робочою поїздкою в Чернівцях.

Запланувала відвідати низку міських та обласних медичних закладів, проте в останній момент змінила маршрут та вирушила до амбулаторії у село Остриця. Я часто відвідую медичні установи у великих містах, проте також хочу бачити, як лікуються українці в селах.

Обравши амбулаторію навмання, я була готова до всього. Проте побачила заклад, який мав би бути моделлю для роботи всіх медичних установ. Охайне та доглянуте приміщення, розташоване близько до пацієнтів. Головний лікар, яка добре знайома всім. Амбулаторія обслуговує дві тисячі людей різного віку - ми бачили і маленьких пацієнтів, і літніх людей. Медики працюють у високому темпі, аби вчасно надати допомогу всім.

Так, їм ще багато треба зробити. Половина документації поки що ведеться на папері, немає санітарного автомобіля, потрібне обладнання - це справжній виклик для сільської ради! Проте з ресурсами, які в них були, вони зорганізувалися набагато ефективніше, аніж деякі міські лікувальні установи. Це - доказ того, що все в наших руках.

З боку Міністерство охорони здоров'я України ми будемо підтримувати первинну ланку, заохочувати лікарів їхати працювати в село, наполягати, щоб з місцевих бюджетів виділяли більше коштів.

Проте медичні заклади також мають бути активними, спілкуватися з очільниками міст та громадами й говорити їм про свої потреби", - розповіла Уляна Супрун.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення