Середа, 24 лютого 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

В п'ятницю Буковина дізнається ім'я кращої медсестри області

У п’ятницю у приміщенні Новоселицького медичного коледжу відбудуться відбіркові змагання на кращу медсестру області, яка 5-6 жовтня поїде на Всеукраїнський конкурс медсестер "Ескулап-професіонал" у Тернопіль.

У відбіркових змаганнях візьмуть участь 13 медсестер (по одній з кожної ЦРЛ, одна від міських лікувальних установ і одна від обласних). Всі конкурсантки були попередньо відібрані на місцевих конкурсах. Проходитиме відбір у три етапи. Перший передбачає написання тестів з теорії медсестринства в хірургії, терапії та педіатрії. Щоб із п’яти варіантів відповідей на запитання вибрати правильну, конкурсантам дадуть лише одну хвилину. 100 запитань – 100 хвилин для відповідей. - Тестування відбуватиметься за програмою Міністерства охорони здоров’я України, яку підготували для всеукраїнського конкурсу, - розповідає голова Асоціації медичних сестер Чернівецької області Сидір Гоменюк.

Після закінчення навчання медсестри здають підсумкові тести (1500 тестів). Це – своєрідний державний іспит. На всеукраїнський конкурс МОЗ вибрало 400 запитань з цих підсумкових тестів. Для вибіркового конкурсу використаємо лише 100. Другий тур змагань – це привітання від власного лікувального закладу. Кожна учасниця повинна представити свою медичну установу за допомогою вітальної сценки. А свою творчу майстерність конкурсантки зможуть продемонструвати під час третього етапу змагань, який проходитиме під гаслом «Чудова людина – чудова у всьому».

Для нього згодиться художній номер, поезія, танець, декламування, словом, все, що стосується творчості. Оцінюватимуть два останні етапи за п’ятибальною шкалою. Журі відбіркових змагань складуть директори трьох медичних коледжів нашої області: Чернівецького, Новоселицького й Вашковецького, головні лікарі ЦРЛ і представник обкому профспілки ГУОЗ. Очолить суддівську раду заступник начальника ГУОЗ Чернівецької ОДА Ростислав Калошин.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення