Середа, 24 лютого 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Фірма олігарха Коломойського у Чернівцях програла "столичним" тендер на поставку пального в обласну лікарню

ОКУ “Чернівецька обласна клінічна лікарня” за кошти місцевого бюджету буде заправляти свій транспорт до кінця 2015 року пальним від київської фірми «Кінг-Енерджи», яка виграла тендер у дніпропетровської фірми «Авіас», яка відноситься до групи відомого олігарха Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє "Агенція журналістських розслідувань".

ОКУ “Чернівецька обласна клінічна лікарня” ще 31 березня оголосила про запит цінових пропозицій на 5250 літрів бензину марки А-92 (лот №1) та 3750 літрів дизпалива (лот №2). Медики планували витратити на пальне 207 тисяч гривень коштів місцевого бюджету. Саме таку потребу в пальному до кінця 2015 року вирахували в обласній клінічній лікарні. Це в середньому близько 20 літрів бензину марки А-92 та близько 14 літрів дизпалива на добу.

Вже 10 квітня голова кокурсних торгів Ситенко Борис Петрович розкрив цінові пропозиції, 15 квітня був складений акт акцепту цінової пропозиції, а вже 24 квітня укладений договір з київським ТОВ «Кінг-Енерджи». ТОВ «Кінг-Енерджи» запропонувало медикам ціну в 174 тисячі 157гривень, що було менше пропозиції ТОВ «ВТФ «Авіас» лише на 593 гривні (174 750 грн)

Згідно укладеного договору, ТОВ «Кінг-Енерджи» має до кінця року постачати медикам 5250 літрів бензину марки А-92 за ціною 18,93 грн за літр з ПДВ (99 382,50 грн), а 3750 літрів дизпалива - за ціною 19,94 грн за літр з ПДВ (74 775 грн)

ТОВ «Кінг-Енерджи» зареєстрована в квітні 2011 року в Києві. Статутний фонд фірми - 20 тисяч гривень. Засновниками фірми є Олександр Миколайович Зоря та Олександр Володимирович Віріч. Причому Олександр Зоря має 19,9 тисяч гривень, а його партнер Олександр Віріч має лише 100 гривень внеску в статутний фонд. З моменту реєстраціїї фірми незмінним директором ТОВ «Кінг-Енерджи» є Тарасюк Володимир Олександрович.

Олександр Віріч є також власником та директором ще однієї київської фірми ТОВ "РЗ ЕНЕРДЖИ", в якого основний вид діяльності - вробництво електророзподільчої та контрольної апаратури.
Олександр Зоря є білш публічна людина. З 2000 року працював директором ТОВ “Геліос”, ТОВ “Агрокомплекс” , ТОВ”Колос”. Очолював свого часу Торезську міську організацію Партії промисловців і підприємців України. Був членом Єдиного Центру. Наразі Олександр Зоря має відношення до ТОВ "Укрінвестбудметал", яке займається загальнобудівельнними роботами.

ТОВ «ВТФ «Авіас» відносится до групи олігарха Ігоря Коломойського. ТОВ «ВТФ «Авіас» зареєстрована в Дніпропетровську. Засновників в ТОВ «ВТФ «Авіас» аж одинадцять офшорних фірм. 4 фірми - з Британських Віргінськіх островів, 3 фірми - з Белізу, 2 фірми - з США, по одній фірмі з Кіпру та з Сент-Кітс і Невіс. Що цікаво, що кожна з 11 компаній має однаковий внесок в статутний фонд - по 1682 грн, що в купі утворюють статутний фонд 18 500 грн. Директором фірми з серпня 20043 року є Рощупкін Іван Іванович.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення