Вівторок, 07 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Дитяча лікарня у Чернівцях отримала сучасний діагностичний ультразвуковий сканер (фото)

Завдяки коштам, виділеним Чернівецькою міською радою, міська дитяча поліклініка отримала сучасний ультразвуковий діагностичний сканер.

Проведення обстежень на такому сучасному апараті преміум-класу дасть змогу покращити рівень якості діагностики різних захворювань у дітей та виявляти вроджені вади розвитку, у тому числі і вроджені вади серця на ранніх термінах.  

«Це надзвичайно важливе придбання для нашого міста, – каже секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. – Адже замінити старий аппарат УЗД на новий потрібно було вже давно. Власне, оновлення медичного обладнання у лікарнях та поліклініках міста – це одне з першочергових завдань міської влади. А що стосується саме міської дитячої поліклініки, то у цьому закладі віддавна були проблеми із дахом, який протікав. Отож дах вже замінено. Тепер ми придбали сучасний діагностичний сканер, а наступного року плануємо закупити для дитячої поліклініки новий рентгенологічний апарат».

Сума виділених коштів з міського бюджету на закупівлю апарату SONOACE R-7 склала 436,783 гривні.

«Наука не стоїть на місці, тому оновлення медичної техніки сьогодні – це дуже важливе питання, – зауважує головний лікар поліклініки Іван Хорошенюк. – Ми обстежуємо і щойно народжених дітей і дітей, які досягають 18-річного віку. Цей сучасний ультразвуковий апарат дозволяє якісніше оглядати наших пацієнтів, дає чіткі зображення структур внутрішніх органів, а також більшу глибину обстеження органу».

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +2 Alex3
То тут Віталік світиться, наче перед виборами, а вулиці Чернівців такі як Б.Хмельницького , де знаходяться навчальні заклади, пров. Ентузіастів, де купа сімей з дітьми, стоять в розритому стані. Прийди посвітись тут, поміси болото, як люди, які тут проживають, пообіця їмшось, як перед виборами. Почав? Пора закінчувати!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення