Середа, 20 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях засудили інкасатора банку

У Чернівцях засудили інкасатора банку
У Чернівцях засудили інкасатора банку, який для власних потреб зняв гроші з корпоративної картки.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на відповідний судовий вирок.

У Чернівцях Шевченківський районний суд призначив покарання інкасаторові "Ощадбанку", який зняв готівкою 5 тисяч гривень із ввіреної йому корпоративної кредитної картки.

Зазначається, що обвинувачений у квітні 2019 року, перебуваючи на посаді інкасатора в "Ощадбанку" і, не будучи в наряді та не перебуваючи при виконанні службових обов’язків, використовуючи банківські автомати самообслуговування, зняв ввірені йому банком кошти кредитного ліміту в сумі 5000 грн із ввіреної йому корпоративної платіжної картки.

У судовому засіданні обвинувачений повідомив, що у квітні він мав у користуванні банківську корпоративну картку "Ощадбанку", на якій були гроші кредитного ліміту.

Їхнім призначенням була перевірка правильності завантаження готівкою національною валютою касет банкоматів (покупюрно) шляхом проведення реальних транзакцій з покупюрного зняття коштів під час здійснення інкасації/підкріплення банкоматів Банку підрозділами інкасації.

Він повідомив, що гроші, які зняв з картки – це 5000 грн, які він витратив на власні потреби. Гроші знімав чотири рази.

У вчиненому щиро розкаявся, просив суд його суворо не карати, а також врахувати, що завдану злочином шкоду він потерпілій стороні повністю відшкодував.

Шевченківський районний суд визнав інкасатора винним у вчиненні кримінального провопорушення, передбаченого ч.1 ст.191 Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді штрафу розміром 850 грн у дохід держави.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення