Середа, 24 лютого 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Вчительку-пенсіонерку звинувачують у «побитті» 13-річного «мажора»

13 грудня прес-служба прокуратури поширила інформацію, що «вчитель побив учня».

Насправді, це була вчителька пенсійного віку. А родичі учня виявилися працівниками органів влади. Вчора з подачі прес-служби обласної прокуратури на більшості чернівецьких інтернет-сайтів з’явилася новина під заголовком на кшталт «вчитель побив учня». У повідомленні прес-служби так дослівно і сказано, проте ніхто з колег не з’ясував, що конфлікт у школі №33 виник між учнем та… вчителькою історії, жінкою пенсійного віку. Більше того – вона колишній завуч школи, досвідчений педагог, яка сама навчає вчителів. Учень, у «побитті» якого її звинувачують, сам неодноразово брав участь у бійках, в результаті чого отримав черепно-мозкову травму і переніс операцію. Він регулярно публічно принижував однокласників та вчителів.

У день конфлікту словесні випади у бік педагога супроводжувалися ще й жестами, а коли вчителька спробувала це припинити – хлопець у стилі російських кримінальних серіалів «закосив під потерпілого». Тим більше що «синців і саден», про які згадує прес-служба прокуратури, у нього завжди достатньо. Більше того, «нині семикласник перебуває на лікуванні в міській дитячій поліклініці з ушкодженнями у вигляді синців та саден», повідомляє прес-служба прокуратури.

Однак причини такої прискіпливої уваги до цього конфлікту виявилися банальними: родичі хлопця працюють в органах влади. Це також є причиною його зухвалої поведінки у школі. Вчора вчителька після кількагодинного допиту співробітниками міліції та прокуратури написала заяву про звільнення. На сайті управління освіти Чернівецької міської ради ситуацію ніяк не висвітлено. Остання публікація – «в Міністерстві освіти призвали керівників вищих навчальних закладів забезпечити прибирання територій навчальних закладів від снігу і обмерзання»…

Джерело Місто "Ч"

Оцінити матеріал:
(6 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +5 Юля
если воспитать нормально - ушлепка не смогли, значит такие же гниды как и он. Позор
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Александр
надеюсь что скоро грянет народный суд на таких!!!!и он будет страшным!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Член КПСС
Ясно одно: у родителей-ублюд ков при Власти - такой же сын-ублюдок без ума и тормозов.Вот на что нужно обращать внимание националистам из Свободы.Это ваши дети превращаются в чванливых свиней...Такое неуважение к пожилой учительнице-пен сионерке.Свобод овцы,остановите беспредел своих мажоров...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 ЧЛЕНУ КПСС
Ну ты и дебил
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Dfcz
Слыш ти член моржовый, а при власти что свободовцы? Ты хоть читать научись, а то у вас в КПСС полная неграмотность. Написано ж черным по белому у мажора родители работают в органах власти, тобиш регионалы.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 gost11
член кп/СС когда ответишь за милионы невинноубиенных людей, твоими еССесовцами- коммунистами? иди лучше оближи дупу партии власти , за очередной прокол. у вас это хорошо получается.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Чернівчанин
ПОЗОР батькам, які замість виховання дитини, натравлюють міліцію на вчительку. Пропоную виплатити вчительці моральне відшкодування за рахунок батьків, а малого в ЦОМ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення