Субота, 11 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині від ТОВ, яке не платило п'ять років оренду, вимагають звільнити 7 га землі та погасити борг

На Буковині від ТОВ, яке не платило п'ять років оренду, вимагають звільнити 7 га землі та погасити борг
На Сторожинеччині підприємство протягом 5 років не сплачувало орендної плати за землю.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

Керівник Сторожинецької місцевої прокуратури звернувся до Господарського суду Чернівецької області з позовними заявами до товариства з обмеженою відповідальністю щодо стягнення орендної плати за землю, розірвання договору оренди землі та зобов’язання повернути земельні ділянки.

Встановлено, що в липні 2013 року Магальська сільська рада уклала договір з товариством з обмеженою відповідальністю щодо надання останньому в оренду більш ніж 2 га землі терміном на 49 років для будівництва та обслуговування фотовольтаїчної електростанції.

Однак, всупереч умовам договору товариство фактично не приступило до використання земельної ділянки за цільовим призначенням та систематично не сплачує орендні платежі, що призводить до неефективного використання земельних ресурсів та ненадходження до відповідного бюджету плати за землю.

Також з липня 2013 року вказане товариство орендує ще майже 5 га землі у Топорівської сільської ради, яку теж за призначенням не використовує та несвоєчасно сплачує оренду.

Враховуючи те, що несплата орендної плати завдає збитків бюджету, що створює економічні перешкоди у реалізації завдань та функцій, які покладені на органи місцевого самоврядування, прокуратура звернулась до суду з позовами про стягнення заборгованості, розірвання договору оренди та звільнення вказаних земельних ділянок.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення