П'ятниця, 28 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях фірму оштрафували на майже 400 тисяч гривень за те, що не допускала інспекторів для перевірки

У Чернівцях фірму оштрафували на майже 400 тисяч гривень за те, що не допускала інспекторів для перевірки
У Чернівцях фірму оштрафували на майже 400 тис грн за те, що не допускала інспекторів для перевірки.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу управління.

У Чернівцях приватне підприємство "Агрозахідтрейд" оштрафували на 372 тисячі гривень за недопуск до проведення інспекційного відвідування фахівців управління Держпраці. До управління із відповідною заявою про використання незадекларованої праці на товаристві "Агрозахідтрейд", що розташовується у Чернівцях, звернулася місцева мешканка та її юридичний представник. Дане звернення стало підставою для проведення інспекційного відвідування фахівцями Управління Держпраці щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства про працю.

Інспекційне відвідування ТОВ "Агрозахідтрейд" намагалися здійснити начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Юрій Пуріч та головний державний інспектор Олег Гончар. Фахівці Держпраці прибули за юридичною адресою розташування ТОВ "Агрозахідтрейд", однак ніхто із керівників підприємства до них не вийшов. Лише після двогодинного намагання потрапити на підприємство, з’явився представник товариства.

Проте, жодного документа, необхідного для проведення інспекційного відвідування з питань дотримання вимог законодав-ства про працю щодо працевлаштування працівників, представник ТОВ "Агрозахідтрейд не надав.

Як наслідок, фахівці Держпраці, відповідно до пункту 18 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, передали керівникам ТОВ "Агрозахідтрейд" вимогу про надання у визначений термін документів, необхідних для проведення інспекційного відвідування, призупинивши процес проведення заходу державного нагляду (контролю) на два робочі дні.

Однак, керівництва ТОВ "Агрозахідтрейд" жодним чином не відреагувало на вимогу Держпраці і не надало необхідні для інспекційного відвідування документи, чим створило перешкоди у його проведенні.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення