Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині суд заборонив чоловікові перебувати у будинку колишньої дружини

На Буковині суд заборонив чоловікові перебувати у будинку колишньої дружини
На Буковині суд заборонив чоловікові перебувати у будинку колишньої дружини.

Заставнівський районний суд уперше розглянув цивільну справу щодо видачі обмежувального припису. Нагадаємо, в Україні 7 січня набув чинності Закон України № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Закон містить визначення «домашнє насильство» як умисне систематичне фізичне, психологічне або економічне насильство відносно до нинішнього або колишнього чоловіка, або іншого родича, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров'я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілого.

До Заставнівського бюро правової допомоги звернулась жителька Заставнівського району, яка неодноразово потерпала від домашнього насильства. Начальник відділу В. Данищук звернувся до Заставнівського районного суду із заявою, а саме з проханням тимчасово заборонити кривднику перебувати в житловому будинку своєї колишньої дружини.

23.03.2018 року Заставнівський районний суд задовольнив вимоги особи та обмежив кривдника перебувати в житловому будинку колишньої дружини на 2 місяці. Інформація надана Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

До фахівців Заставнівського бюро правової допомоги можна звертатися за адресою: Чернівецька область, Заставнівський район, м.Заставна, вул. Д. Галицького, 1а. Телефон: (0 3737) 3-11-87.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103 (дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення