Середа, 03 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині затримали п'ять засуджених, які ухилялись від покарання

Органами прокуратури Чернівецької області перевірено стан виконання вироків суду стосовно осіб, яким призначено покарання у виді позбавлення волі та арешту

Станом на 14.12.2015 в підрозділах Національної поліції України в Чернівецькій області перебувало 29 невиконаних вироків, що стосуються покарання у виді позбавлення волі, та 4 - арешту.

Причини невиконання зазначених вироків пов’язані із не встановленням місця знаходження 28 засуджених, перебуванням 2 засуджених на лікуванні та 3 - на військовій службі під час мобілізації в особливий період. В усіх випадках, до набрання вироками законної сили, відносно засуджених не застосовувався запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Зокрема, встановлено, що вироки суду стосовно 13 засуджених залишились без виконання через те, що відповідальні службові особи органів ГУНП України в Чернівецькій області не здійснювали необхідні оперативно-розшукові заходи.

З метою усунення виявлених порушень закону та забезпечення невідворотності покарання, органами прокуратури області упродовж листопада - грудня поточного року внесено 8 вказівок з вимогами про усунення порушень закону, притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення).

У ході виконання актів прокурорського реагування затримано та направлено для відбування покарання у місцях позбавлення волі 5 засуджених.

Стан додержання законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та усунення вказаних порушень перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення