Субота, 03 червня 2023p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях БЕБ зупинило схему відмивання бюджетних коштів в міськраді через озеленення парків

У Чернівцях БЕБ зупинило схему відмивання бюджетних коштів в міськраді через озеленення парків
У Чернівцях БЕБ зупинило схему відмивання бюджетних коштів в міськраді через озеленення парків.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на Бюро економічної безпеки України в Чернівецькій області.

Службові особи одного з департаментів Чернівецької міської ради планували витратити на послуги з утримання об'єктів благоустрою та озеленення, утримання парків та озер, річок бюджетні кошти.

Проте, в рамках аналітично-інформаційної роботи щодо мінімізації ризиків нанесення шкоди економічній безпеці держави під час проведення публічних закупівель, встановлено недоцільним надання таких послуг. Також виявлені ознаки невідповідності переможця закупівлі кваліфікаційним критеріям.

Аналітики надіслали рекомендацію до Чернівецької міської ради щодо порушень законодавства з проведення вказаної закупівлі, а також проінформували Державну аудиторську службу України про виявлені ризики нанесення шкоди економічній безпеці держави.

У результаті, недоцільна закупівля послуг була скасована.

Замовник та виконавець робіт уклали додаткову угоду, якою розірвали основний договір та провели розрахунки за вже виконані роботи у розмірі 7,8 млн грн. Таким чином, упереджено розтрату державних коштів на суму понад 32 млн грн.

За словами експертів, такий підхід до проведення публічних закупівель допомагає забезпечити економічну безпеку держави та ефективне використання бюджетних коштів.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення