Вівторок, 06 червня 2023p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

Споживачі, які мають індивідуальне опалення, почали отримувати платіжки від "Чернівцітеплокомуненерго"

Споживачі, які мають індивідуальне опалення, почали отримувати платіжки від "Чернівцітеплокомуненерго"
Споживачі, які мають індивідуальне опалення, почали отримувати платіжки від "Чернівцітеплокомуненерго".

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на прес-службу "Чернівцітеплокомуненерго".

Новий рядок у платіжці стосується сплати за функціонування систем опалення: це теплові втрати у внутрішніх мережах будинку. Йдеться про використання тепла, яке проходить трубами, що знаходяться в підвалі та у місцях загального користування. Через це відбуваються незначні втрати на обігрів таких нежитлових приміщень. Тепло від розподільчих трубопроводів забезпечує сприятливі умови для нормального функціонування решти мереж водопостачання, водовідведення та інших комунікацій у місцях загального користування. Тому ці втрати стосуються усіх мешканців, навіть якщо вони використовують у своїх квартирах індивідуальне опалення.

Раніше ці нарахування "розкидали" тільки на тих, хто був підключений до системи централізованого опалення. Наприклад, у дев'ятиповерхівці з 36 квартир чотири встановили індивідуальне опалення. Суми за обігрів стояків і нежитлових приміщень розподілялись тільки на 32 абоненти. Це не дуже справедливо, адже місця загального користування (підвал, горище) належить всім співвласникам.

З першого листопада 2021 року між споживачами комунальних послуг та "Чернівцітеплокомуненерго" почав діяти індивідуальний договір приєднання про надання послуг із постачання теплової енергії, відповідно до якого підприємство почало застосовувати Методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі, яка затверджена Мінрегіонбудом ще у 2018 році.

Кожен мешканець має брати солідарну участь в утриманні будинку, а тому має платити також за функціонування систем опалення. У травні 2021 вступив у дію Закон України, який врегулював певні питання надання житлово-комунальних послуг. Це дозволило зробити розрахунки більш справедливими. Тепер функціонування систем опалення нараховують на всіх.

Максимальна плата може становити 80-100 грн на квартиру, але такі суми нараховують досить рідко. У середньому у платіжках споживачів плата за функціонування систем опалення становить 50-60 грн.

Є будинки, де за ці послуги не сплачують, і у платіжках пише "нуль". Це стосується будинків, де всі мешканці відключенні від централізованого опалення і використовують індивідуальне опалення.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення