П'ятниця, 21 січня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Відсьогодні камери на дорогах фіксуватимуть ще одне порушення

Відсьогодні камери на дорогах фіксуватимуть ще одне порушення
Відсьогодні камери на дорогах фіксуватимуть ще одне порушення.

У п'ятницю, 1 жовтня, набувають чинності законодавчі зміни, що впроваджують автоматичну фіксацію порушень вантажних норм, зафіксованих за допомогою WIM-комплексів.

Як відбуватиметься автоматичний габаритно-ваговий контроль?

За допомогою вмонтованих в дорожнє покриття датчиків, система WIM (Weight-in-Motion) дозволяє визначити вагу автомобіля. Камери фіксують швидкість, габарити та номерні знаки транспортних засобів. Дані про порушення передаються та опрацьовуються в Центрі обробки даних Державної служби України з безпеки на транспорті. Інспектор перевіряє дані, формує постанову та накладає електронний підпис. Після цього постанова з реквізитами на сплату надсилається поштою власнику авто (або директору підприємства, якщо авто зареєстровано на юридичну особу).

Автовласник має сплатити штраф протягом 10 днів з дня отримання листа. У разі не сплати штрафу - він стягуватиметься в примусовому порядку Державною виконавчою службою України.

Запроваджуються ще такі зміни:
- інспектори Укртрансбезпеки матимуть більше повноважень.
Відтепер, під час виявлення ознак порушення вагових або габаритних параметрів:
- співробітники служби зможуть здійснювати супроводження ТЗ до найближчого місця зважування (на відстань до 50 км).
- блокувати подальший рух порушника.
- копіювати та сканувати документи водіїв, використовувати їх під час розгляду справ про порушення.

Одна з ключових новел - відповідальність вантажовідправника як першої ланки перевезень. Внесення недостовірної інформації у ТТН та перевищення встановлених вагових та габаритних норм несе за собою штраф 51 000 грн.

 Підвищується відповідальність за порушення встановлених габаритно-вагових норм в залежності від відсотків : - від 5 % до 10 % - 8 500 грн - від 10 % до 20 % - 17 000 грн - від 20% до 30 % - 34 000 грн - більше 30 % - 51 000 грн невиконання законних вимог співробітника Укртрансбезпеки нестиме за собою накладення штрафу у розмірі 850 - 2 550 грн впроваджується відповідальність за відмову або ухилення від проходження ГВК - 51 000 грн.

Також збільшуються штрафи за:
- перевезення пасажирів та вантажів без відповідних документів - 17 000 грн
- здійснення міжнародних перевезень резидентами/нерезидентами пасажирів чи вантажів без документів - 34 000 грн.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення