Субота, 17 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Господарський суд через банкрутство ліквідував легендарну кондитерську фабрику «Буковинка»

Буковинка Буковинка
bukpravda.cv.ua
Господарський суд через банкрутство ліквідував легендарну кондитерську фабрику «Буковинка».

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на прес-службу Господарського суду Чернівецької області.

У Чернівцях Господарський суд області ліквідував акціонерне товариство "Виробничо-торгівельна кондитерська фірма "Буковинка" як юридичну особу у зв’язку з банкрутством.

У повідомленні йдеться ТзОВ "Торговий дім "Галпін" звернулося із заявою до суду про визнання "Буковинки" банкрутом.

"Постановою господарського суду від 06.12.2011 боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, в ході якої ліквідаторами вживались заходи, спрямовані на пошук та виявлення майна банкрута з метою погашення кредиторської заборгованості. Загалом, за підсумками ліквідаційної процедури кредиторська заборгованість АТЗВ "ВТКФ "Буковинка" погашена в сумі понад 13 млн. грн. Непогашена заборгованість склала понад 72,38 млн. грн", – йдеться у повідомленні.

Зазначажться, що 12 січня суд ліквідував банкрута - фірму "Буковинка" як юридичну особу у зв'язку з банкрутством. Як відомо кондитерська Акціонерне товариство "Виробничо-торгівельна кондитерська фірма "Буковинка" була створена у 1993 році в зв’язку з приватизацією кондитерської фабрики, заснованої в 1944 році, коли дрібні розрізнені цехи міста були об’єднані в одне ціле і стали кондитерською фабрикою.

Кондитерська фірма "Буковинка" випускала понад 250 найменувань кондитерської продукції, яка славилася високою якістю як в Україні, так і далеко за її межами. Продукцію фірми експортували до Греції, Німеччини, Ізраїлю, США, Канади, Туркменістану, Узбекистану, Молдови, Естонії, Росії, а також реалізувала через власну торговельну мережу в Україні.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення