Четвер, 01 жовтня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині фірму оштрафували майже на мільйон гривень за неналежну оплату праці робітників

На Буковині фірму оштрафували майже на мільйон гривень за неналежну оплату праці робітників
У Чернівецькій області фірму оштрафували на 835 тис грн за неналежну оплату праці робітників.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

У Чернівецькій області підприємство агропромислової галузі оштрафували на майже 835 тис грн за неналежну оплату праці своїх працівників. Штраф наклали на підприємство, яке зареєстроване та працює у Кельменецькому районі.

Штрафну санкцію накладено за порушення статті 105 - "Оплата працi при сумiщеннi професiй (посад) i виконаннi обов’язкiв тимчасово вiдсутнього працівника" та статті 106 - "Оплата роботи в надурочний час" Кодексу законів про працю України. Грубі порушення законодавства про працю виявлено під час здійснення інспекційного відвідування головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Фахівці Держпраці встановили, що заробітна плата нараховується не в повному обсязі працівникам , котрі виконували водночас зі своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) без звільнення від своєї основної роботи.

Так, перевіркою відомостей із нарахування заробітної плати за певний період встановлено, що додаткова оплата за суміщення професій окремим працівникам не нараховувалася і не виплачувалася. Перевіркою табелів обліку відпрацювання робочого часу також встановлено, що окремі працівники виконували свої трудові обов’язки у понаднормовий час, проте додаткова оплата праці в агроформуванні їм не здійснювалася.

У такий спосіб роботодавець допустив порушення трудових та соціальних прав двадцяти працівників підприємства.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення