Понеділок, 14 червня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях підприємець відбив штраф від АМКУ, довівши, що листоноша підробила його підпис

У Чернівцях підприємець відбив штраф від АМКУ, довівши, що листоноша підробила його підпис
У Чернівцях підприємець відбив штраф від АМКУ, довівши, що листоноша підробила його підпис.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на рішення Господарського суду Чернівецької області від 4 березня. .

Господарський суд Чернівецької області скасував рішення Чернівецького територіального відділення АМКУ про накладення штрафу на підприємця за неподання інформації на вимогу, якої той не отримав через листоношу.

У 2018 році Чернівецьке ОТВ АМКУ досліджувало ринки роздрібної торгівлі бензинами і дизпаливом в області.

У межах етапу збору інформації Відділення направило підприємцеві Ігорю Марчуку вимогу про надання інформації із терміном відповіді – до 20 лютого 2018 року.

Згідно з повідомленням про вручення рекомендованого поштового відправлення, 5 лютого підприємець особисто під розпис отримав вимогу.

Однак, у встановлений раніше строк антимонопольники не отримали відповіді від ФОПа.

У липні того ж року Чернівецьке ОТВ надіслало Марчуку копію подання про попередні висновки у справі про накладення на нього штрафу за ненадання інформації на вимогу.

Будь-якої реакції від підприємця не було, тож у серпні Відділення оштрафувало ФОПа на 41,3 тис. грн. Не погодившись із правомірністю рішення регулятора, підприємець звернувся до суду.

Марчук пояснив, що взагалі не отримував вимоги Відділення, а відтак не знав про необхідність надавати яку-небудь інформацію антимонопольникам.

З’ясувалось, що він звернувся до Кіцманського відділу поліції ГУ Нацполіції у Чернівецькій області із заявою про підробку його підпису на повідомленні про вручення вимоги. Там розслідували справу і навіть довели винну до суду – листоноша ВПЗ "Мамаївці" ЦОС №7 ЧД УДДПЗ "Укрпошта" отримала 850 гривень штрафу за підробку підпису Марчука. Дослідивши матеріали справи суд вирішив, що підприємець Ігор Марчук не одержував вимоги АМКУ, а отже його дії не були протиправні і у них відсутній склад правопорушення. Оскільки підстав для застосування адміністративно-господарських санкцій немає, вирішив суд, рішення Чернівецького ОТВ АМКУ щодо Марчука має бути скасованим.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення