Субота, 19 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях депутати міськради не підтримали програму запровадження е-квитка у громадському транспорті

У Чернівцях депутати міськради не підтримали програму запровадження е-квитка у громадському транспорті У Чернівцях депутати міськради не підтримали програму запровадження е-квитка у громадському транспорті
У Чернівцях міськрада не підтримала програму запровадження е-квитка у громадському транспорті.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua

Чернівецька міська рада відмовилась затверджувати Програму впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському пасажирському транспорті на 2017-2020 роки. Депутати не ухвалили цю програму - "за" проголосували тільки 19 депутатів.

Під час розгляду цього питання депутат фракції "Рідне місто" Валерій Чинуш заявив, що він не підтримує цю програму, оскільки виступає за запровадження у Чернівцях безкоштовного громадського транспорту.

Водночас депутат Ярослав Петришин повідомив, що фракція "Народний контроль" підтримуватиме впровадження системи е-квитка у громадському транспорті.

А керівник фракції БПП Василь Максимюк у своєму виступі зазначив, що у разі, якщо міськрада сьогодні не проголосує за це рішення, вона "на тривалий час паралізує роботу в цьому напрямку".

Депутат Богдан Ковалюк запропонував винести це питання на розгляд наступної чергової сесії міськради 22 грудня, проте його пропозицію депутати не підтримали.

Пізніше доповідач, заступник міського голови Володимир Середюк запропонував підтримати протокольне доручення щодо відмови від реалізації програми.

"Стільки часу було витрачено мною особисто для написання цієї програми, і на оцінку ринку, і на вивчення досвіду. Я рахую таку роботу абсолютно безперспективною в своїй частині. І для того, щоб просто розв’язати мені руки, і щоб я далі не займався тим, чого не потрібно, прошу підтримати протокольне рішення, щоби зняти це питання раз і назавжди", - сказав посадовець.

Натомість міський голова Олексій Каспрук заперечив, порадивши Середюку "не поспішати".

"Я думаю, що ми будемо розглядати цю програму ще на сесії міськради. Дійдуть депутати з різних фракцій, які підтримають. Думаю, вони розуміють, що місту потрібно рухатися вперед, а не тільки люди, які роблять все на шкоду нашому рідному місту", - сказав Каспрук.

Проте за другою спробою депутати знову не підтримали цю програму. "За" проголосували 19 депутатів.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення