Субота, 19 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Інформація щодо порушень у виплаті зарплати в ЧТУ, яку озвучили на сесії, не підтвердилась

Інформація щодо порушень у виплаті зарплати в ЧТУ не підтведилась Інформація щодо порушень у виплаті зарплати в ЧТУ не підтведилась
Тематичну перевірку щодо запровадження в КП «Чернівецьке тролейбусне управління» мінімальної заробітної плати та правильності нарахування заробітної плати провели фахівці департаменту праці та соціального захисту, департаменту ЖКГ та відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку міську раду.

Перевірку проведено з метою перевірки фактів, озвучених одним із водіїв ЧТУ на сесії міської ради. Порушень у ході перевірки не виявлено.

Встановлено, що КП «Чернівецьке тролейбусне управління», враховуючи зміни в законодавстві щодо розміру мінімальної зарплати з 01.01.2017 року ввело в дію новий штатний розпис та внесло необхідні зміни в колективний договір. З’ясовано, що у січні цього року працівникам ЧТУ здійснено доплату до рівня мінімальної зарплати 3200 гривень, як того вимагає законодавство, з врахуванням фактично відпрацьованого часу.

Порушень у нарахуванні зарплати за січень 2017 року водію, який скаржився, а також кондуктору його екіпажу, не виявлено. Зазначеному водію у січні нарахування проведено із врахуванням всіх передбачених на підприємстві колективною угодою доплат, зокрема за інтенсивність праці та класність, а також доплати до рівня мінімальної зарплати. Індексація заробітної плати в січні 2017 року обом працівникам не проводилась, оскільки не виникло право на її проведення.

Враховано також, що у січні зазначений водій перебував у щорічній оплачуваній відпустці, а кондуктор – у відпустці та на лікарняному. Таким чином, порушень норм статті 95 КЗпПУ у Чернівецькому тролейбусному управлінні не виявлено, озвучена водієм під час сесійного засідання інформація свого підтвердження не знайшла.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення