Субота, 26 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Працівникам "Калинки" заборонили приймати дорогі подарунки

КП МТК "Калинівський ринок" затвердило свою Антикорупційну програму.

Відповідальним за виконання призначений начальник відділу оперативного реагування служби безпеки Василь Гайванюк. Про це йдеться в інформації, розміщеній на сайті ринку.

Заплановано провести роз’яснювальну роботу серед працівників КП МТК "Калинівський ринок" щодо правильного розуміння новоприйнятих норм законодавства та уникнення їх порушення.

Програма зокрема передбачає:

"3. Співробітникам підприємства забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке майно або кошти підприємства в приватних інтересах.

4. Співробітникам забороняється безпосередньо або через інших осіб вимагати, просити, одержувати подарунки для себе чи близьких їм осіб від юридичних та фізичних осіб у зв’язку із здійсненням такими особами своїх посадових обов’язків або якщо особа, яка дарує, перебуває в підпорядкуванні такої особи.

Проте, співробітники підприємства можуть приймати подарунки, які відповідають загальновизнаним уявленням про гостинність, крім випадків, передбачених абзацом 1 цього пункту, якщо вартість таких подарунків не перевищує одну мінімальну заробітну плату, встановлену на день прийняття подарунку, одноразово, а сукупна вартість таких подарунків, отриманих з одного джерела протягом року, не перевищує двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатної особи на 1 січня поточного року"

Програмою також затверджено права і обов’язки працівників ринку, норми професійної етики.

Уповноважений за реалізацію програми має щоквартально звітувати перед Чернівецькою міською радою щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства на підприємстві та у разі наявності повідомити про викриті факти корупції.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення