Вівторок, 02 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

В одній з найкращих шкіл Буковини, заступник начальника Міндоходів Пердейчук презентував спецкурс

19.09.2013р., в одній із найкращих шкіл регіону, у Вижницькій загальноосвітній школі I-III ступенів ім. Юрія Федьковича, відбулася презентація спеціального курсу та підручника «Основи податкових знань» для учнів дев’ятих класів - мета якого формування податкової культури підростаючого покоління, створення позитивного іміджу сумлінного платника податків та підвищення рівня добровільної сплати податків.

Цей спільний проект Міністерства доходів і зборів України та Міністерства освіти і науки України презентували перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області Михайло Дмитрович Пердейчук, заступник голови - начальник відділу освіти і науки, молоді та спорту Вижницької районної державної адміністрації Тирон Тетяна Іллівна, заступник директора інституту переддипломної педагогічної освіти Чернівецької області Богачик Тамара Степанівна та начальник Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрій Васильович Угрин, повідомляє Прес-служба Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області.

«Для сучасної України актуальність запровадження такого курсу достатньо очевидна. Я впевнений, що розуміння необхідності сплати податків для сталого розвитку суспільства в цілому ми маємо формувати у молоді саме через основи податкової грамотності. З юного віку наші громадяни мають усвідомлювати, що запорукою ефективного розвитку держави являються саме сплачені податки, а забезпечити успішне формування дохідної частини бюджету спроможні лише сумлінні платники податків, з високим рівнем податкової культури. Я впевнений, що книга допоможе учням опанувати основи податкової грамотності, добре усвідомити свої права та обов’язки як майбутніх платників податків»,- зауважив Михайло Пердейчук.

Наприкінці презентації підручника Михайло Дмитрович Пердейчук звернувся до школярів із словами: « У всі часи освічена людина користувалася повагою, а зміст даного курсу сприяє розвитку і формуванню вмінь та навичок, необхідних для будь-якої працюючої людини, будь вона бізнесменом чи найманим працівником. Громадянин, що володіє основами податкового законодавства, завжди буде практично невразливий. Загальновідомо, що знання – це сила, Я бажаю Вам досягти високих результатів у навчанні, буди активними у громадському житті та згодом стати сумлінними платниками податків».

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення