Вівторок, 24 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Підприємцям з "Калинки" потрібно буде мінімум 2 місяці утримувати свої сім’ї.

Чернівецька «Свобода» змусила керівництво найбільшого підприємства Чернівців відкрито спілкуватись з підприємцями 26 березня 2013 року чи не вперше за останні роки керівництво комунального підприємства МТК «Калинівський ринок» - найбільшого бюджетоутворюючого підприємства Чернівців, провело відкриту зустріч із підприємцями, які працюють на ринку.

Такий формат спілкування адміністрація ринку запровадила після наполягання депутатів Чернівецької міської ради від ВО «Свобода» заслуховувати регулярні звіти керівника МТК «Калинівський ринок».

Під час зустрічі порушувалося питання покращення умов праці підприємців за рахунок коштів комунального підприємства. Йдеться про початок реорганізації ринку, починаючи з 5 сектору.
Планується провести роботи з водопостачання та водовідведення, вирівнювання та планування площі, руслоукріплення берегів річки тощо. Крім того, збільшиться відстань між рядами до 4 метрів, що забезпечить комфортніші умови як для продавців, так і для покупців. За словами генерального директора «Калинівського ринку», найближчим часом адміністрація надасть підприємцям для ознайомлення проект майбутнього сектору, а після відкритого обговорення гарантує впродовж 2 місяців провести всі передбачені реорганізацією роботи. Такій прозорості у роботі адміністрації ринку люди дивуються, адже протягом років дізнавалися будь-яку інформацію, яка їх безпосередньо зачіпає, з чуток.

«Підприємці цілком природно шукають притаманну нашим теперішнім реаліям «дулю в кишені» і цілком резонно вимагають від керівництва ринку прозорих відносин і чітких гарантій. Адже впродовж 2 місяців люди вимушено підуть у відпустки, змушені домовитися з постачальниками про забирання залишків продукції, та якимось чином мінімум 2 місяці утримувати свої сім’ї. Але в цілому прозоре спілкування з підприємцями та громадськістю, у випадку, якщо все обіцяне буде вчасно здійснене та підприємці отримають значне покращення умов праці, дозволить найбільшому комунальному підприємству міста уникнути непрогнозованих реконструкцій, перебудов та невмотивованих позбавлень підприємців робочих місць», - зазначив голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук.

Нагадаємо, що 28 лютого 2013 року сесія Чернівецької міської ради, за ініціативою фракції ВО «Свобода», ухвалила рішення щодо необхідності звіту керівника МТК «Калинівський ринок» та керівників інших комунальних установ міста напередодні сесії на дні депутата.
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення