Субота, 17 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях до суду набирають присяжних: вимоги до кандидатів

У Чернівцях до суду набирають присяжних: вимоги до кандидатів
У Чернівцях до суду набирають присяжних: вимоги до кандидатів.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на сайті Чернівецької міськради.

У Чернівцях розпочинають набір присяжних до Шевченківського районного суду.

"З метою здійснення правосуддя судом присяжних, який є однією із безпосередніх форм народовладдя і забезпечує залучення представників народу до здійснення судочинства, Чернівецька міська рада розпочинає набір кандидатів у присяжні Шевченківського районного суду м. Чернівці", - повідомляється в інформації.

Серед вимог до кандидатів – вік не менше 30 років, постійне місце проживання на території, на яку поширюється юрисдикція Шевченківського районного суду. Відповідно до вимог Закону України "Про судоустрій і статус суддів", не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:
1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
3) які мають незняту чи непогашену судимість;
4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років; 7) особи, які не володіють державною мовою.

Згідно з ст.64 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", список присяжних формує і затверджує відповідна місцева рада. Громадянам, які відповідають вищезазначеним критеріям і мають бажання стати присяжними, необхідно до 5 березня звернутися із відповідною заявою до Чернівецької міської ради.

Консультації з усіх питань, що виникатимуть в процесі підбору кандидатур і підготовки до затвердження списку присяжних, надає юридичне управління Чернівецької міської ради (площа Центральна,1, 3 поверх, кабінет № 306, тел. 55-36-60, 550954)".
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення