П'ятниця, 27 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівці у п’ятірці найчистіших міст України

Чернівці у п’ятірці найчистіших міст України
www.bukpravda.cv.ua
Чернівці у п’ятірці найчистіших міст України.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на дослідження Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Чернівці є одним з міст, де найчистіше повітря.

Установа на основі даних гідрометеорологічної служби вирахувала індекс забрудненості атмосфери для 39 міст України. Індекс вираховується за шістьма пріоритетними забруднювальними домішками — формальдегідом, діоксидом азоту, фенолом, фтористим воднем, оксидом вуглецю та завислими речовинами.

За даними обсерваторії, у Чернівцях один із найнижчих рівнів забрудненості. Комплексний індекс забруднення атмосферного повітря становить 2,4. У Львові, для прикладу, - 6,5.


Найбільше концентрацій таких домішок виявили в Маріуполі, Кам’янському, Одесі, Дніпрі, Кривому Розі та Києві. У цих містах концентрація формальдегіду перевищувала норму у 2,3 раза, а діоксиду азоту — в 1,5 раза.

А найбільш "чистими" містами стали Горішні Плавні, Ізмаїл та Світловодськ. Дослідники зазначають, що індекс забрудненості повітря в українських містах за перше півріччя 2020 року знизився з "високого рівня" до "підвищеного рівня".

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року забруднення повітря знизилося в 16 містах — зокрема в Дніпрі, Миколаєві та Луцьку. А в Кременчузі та Черкасах рівень забруднення, навпаки, зріс.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення