Середа, 12 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях обмежать використання пластикових пакетів

У Чернівцях обмежать використання пластикових пакетів
У Чернівцях обмежать використання пластикових пакетів.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку міську раду.

Депутати Чернівецької міської ради ухвалили рішення щодо обмеження використання одноразових пластикових пакетів на території міста Чернівців.

Суб’єктам господарювання у сфері торгівлі та послуг міста Чернівці рекомендовано пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

Департаменту розвитку міської ради доручено здійснити ряд заходів рекомендаційного характеру щодо стимулювання переходу до використання екологічних матеріалів у комерційній діяльності суб’єктів господарювання: створити альтернативу безкоштовним одноразовим поліетиленовим пакетам для складання та зберігання продуктів харчування на паперові пакунки, біорозкладні пакети тощо.

Замінити використання одноразових поліетиленових рукавичок на застосування кулінарних щипців у точках роздрібної торгівлі. Регулярно проводити просвітницьку роботу щодо шкідливого впливу та забруднення навколишнього середовища від поліетилену та пластику серед підприємців міста, а також започаткувати проведення просвітницького заходу "День без поліетилену в місті Чернівці".

Також депутати Чернівецької міської ради направили звернення до Верховної Ради України з проханням вирішити питання заборони та використання поліетиленових пакетів на законодавчому рівні.

Фінансування заходів щодо організації та проведення інформаційно-просвітницької роботи з питань обмеження використання пластикових пакетів здійснюватиметься за рахунок коштів міського Фонду охорони навколишнього природного середовища.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення