Неділя, 04 червня 2023p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях патрульні серед білого дня "викрадають" автівки чернівчан (оновлено)

У Чернівцях патрульні серед білого дня "викрадають" автівки чернівчан У Чернівцях патрульні серед білого дня "викрадають" автівки чернівчан
У Чернівцях патрульні серед білого дня "викрадають" автівки чернівчан.

Про це пише Буковинська правда bukpravda.cv.ua

Чергова жертва свавілля і перевищення повноважень заплатила значні кошти за схему незаконного "рейдерства" автомобіля.

"В п’ятницю зранку близько 11 години ранку, жодним чином не порушуючи правил дорожнього руху, зупинився на вулиці Ірини Вільде, де було вільне місце для паркування. Вирішив припаркуватися поблизу будинку №3. Авто припаркував біля виїзду, жодним чином не перекриваючи проїзд для мешканців під’їзду будинку №3 (на фото чітко видно цей факт). На фото чітко видно, де стояло авто, і добре видно сліди від шин авто, яке буксирував евакуатор. На іншому фото видно сам в’їзд в під’їзд і чітко видно, що жодним чином авто не могло перешкоджати в’їзду чи виїзду інших транспортних засобів в під’їзд будинку №3.

Яке було моє здивування, коли о 13 годині я прийшов за авто, а його на місці паркування вже не було. Звичайно ж звернувся до поліції, хотів заявити про викрадення авто, натомість у відповідь почув інформацію щодо знаходження авто на штрафмайданчику. Приїхавши на таксі до управління патрульної поліції та дізнавшись, що патрульні забрали авто на евакуаторі, я звичайно написав заяву, де повідомив про вчинення злочину.

Екіпаж патрульних у складі капрала Артура Матіоса та Анастасії Лакусти, які трактують законодавство на свій лад і спокійно, можливо під прикриттям керівництва, займаються рейдерськими схемами.

Схема надзвичайно проста – на їх вимогу та з допомогою евакуатора «викрадають» авто. Після чого автовласник винен він чи ні вимушений оплатити чималі кошти (у моєму випадку біля 1000 грн) для того, щоб забрати авто зі штрафмайданчика.

Зі слів Артура Матіоса і Анастасії Лакусти авто значно перешкоджало руху транспорту, про що патрульні згодом в моїй присутності в управлінні склали постанову про адмінпорушення, посилаючись п.п.15.10 ДПДР України.

15.10 Стоянка забороняється:
a) у місцях, де заборонена зупинка;
б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);
в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;
г) ближче 50 м від залізничних переїздів;
ґ) поза населеними пунктами в зоні небезпечних поворотів і випуклих переломів поздовжнього профілю дороги з видимістю або оглядовістю менше 100 м хоча б в одному напрямку руху;
д) у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів;
е) ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства;
є) на газонах.

Так ось, посилаючись на цей пункт, мені виписують (штраф 510 грн) і евакуюють авто, за яке я вимушений був сплатити біля 1000 грн і втратити півдня часу. До речі, я міг і не встигнути звернутися і оплатити і тоді забрати авто можна було б не раніше понеділка. І сума була б вже біля 1500 грн…

Інакше як рейдерством їхні дії назвати не можна. Це просто свавілля патрульної поліції в особі Артура Матіоса і Анастасії Лакусти.

В управлінні патрульної поліції я написав і заяву і пояснення до постанови і сподіваюся, що керівництво не буде прикривати недолугі вчинки своїх підлеглих і скасує постанову та притягне до дисциплінарної відповідальності вищезазначених патрульних. Окремо сподіваюся на компенсацію коштів Артуром Матіосом та Анастасією Лакустою у сумі 990 грн, які я сплатив за евакуатор", - повідомив чернівчанин, який став жертвою незаконних дій поліцейьких.

Лише в серпні 2019 року суд визнав незаконною та скасував постанову про адмінпорушення,  яку незаконно та упереджено склали поліцейський капрал Артур Матіос та його напарниця Анастасія Лакуста.

Фото

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +3 Алексей
не сомневаюсь что они так же могут красть авто и потом оставлять у кого то во дворе или под его домом, и потом обвинять в авто угонах.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Vital
Імена поліцейських названі. А імя "потерпілого" та де працює чому не вказуете? Мабуть ваш брат журналюга ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Панас
Україна не має світової поваги через хабарство, що дуже поширине по нижчих урядових місцях, однак переноситься до найвищих посадовців. Дивно що ця совєтська хвороба заражає нове покоління. Може відповідно започаткувати товариство «справедливість », щось на зразок що колись були товариства «тверезість».
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення