Вівторок, 18 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Фірму депутата Чернівецької міськради оштрафували майже на 5 мільйонів

Фірму депутата Чернівецької міськради оштрафували майже на 5 мільйонів
Фірму депутата Чернівецької міськради оштрафували майже на 5 мільйонів.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу управління Держпраці в Чернівецькій області.

У Чернівцях управління держпраці в області зобов’язало сплатити штраф у розмірі понад 4,8 млн грн компанію "Вайт Лаіонс", яка є управителем житлових будинків у центральній частині міста, через порушення трудового законодавства.

Підприємство підмінило трудові договори цивільно-правовими, а роботодавця зобов’язано сплатити штраф у понад 4 мільйони 880 тисяч гривень.

"Спробу підміни трудових відносин цивільними, допуск працівників до роботи без укладення трудових договорів та без повідомлення про факти працевлаштування територіального органу Державної фіскальної служби встановили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області під час проведення інспекційного відвідування", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Зазначається, що факти порушення норм Кодексу законів про працю, зокрема статті 21 - "Трудовий договір" та статті 24 - "Укладення трудового договору" - встановлено фахівцями Держпраці на підприємстві, яке зареєстроване у місті Києві, а надає послуги з управління багатоквартирними житловими будинками у Чернівцях.

"Інспектори Держпраці виявили, що дані взаємовідносини між товариством з обмеженою відповідальністю та 39 громадянами, котрих найняли для виконання роботи (вказаної у цивільно-правових договорах), є трудовими. Зокрема, фахівці Держпраці встановили, що працівники виконували завдання та обов’язки на посадах, які затверджено штатним розписом: бухгалтера, інженера, техніка, прибиральника, двірників з прибирання прибудинкової території, слюсаря - сантехніка, столяра, тракториста, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування", - повідомляється у дописі управління Держпраці в Чернівецькій області.

"До того ж оплата праці працівників проводилась помісячно, а не по факту виконання роботи, обумовленої угодами. Відповідно дані договори містили всі ознаки трудових правовідносин", - повідомила прес-служба.

Також повідомляється, що у період здійснення інспекційного відвідування з 32 працівниками товариство уклало трудові угоди.

"Відповідно до пункту 29 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №295 - "Деякі питання реалізації статті 295 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 26.04.2017 року, заходи щодо притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності за використання праці неоформлених працівників, несвоєчасну та не у повному обсязі виплату заробітної плати, недодержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці вживаються одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекційного відвідування чи невиїзного інспектування. У кінцевому підсумку, посадовими особами Управлінням Держпраці у Чернівецькій області винесено постанову про накладення на підприємство штрафної санкції за використання не задекларованої праці працівників у розмірі 4 882 410 гривень (чотири мільйони вісімсот вісімдесят дві тисячі чотириста десять гривень)", - повідомила прес-служба управління.

За інформацією molbuk.ua, до відповідальності притягнуто підприємство "Вайт Лаіонс", яке дотичне до депутата міської ради від фракції "Рідне місто" Максима Тихоновича.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення