Неділя, 27 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Фірма і підприємець з одним принтером поборолися за прибирання Чернівців

Фірма і підприємець з одним принтером поборолися за прибирання Чернівців.

Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради 3 січня підписав договір з ПП «Санітарія» на прибирання Чернівців за 1,3 млн грн за результатами торгів у дев’ятому лоті. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, підприємство доглядатиме вул. Головну, вул. Південно-Кільцеву, вул. Сидора Воробкевича та бульвар Героїв Крут до кінця 2019 року. «Санітарія» прибиратиме тротуари та газони, коситиме траву і вивозитиме сміття.

Як пишуть Наші гроші, фірма-переможець змагалася з підприємцем Олександром Березовським, і під час торгів учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна підприємства була на 54 тис. грн дешевшою.

Обоє учасників подали ідентичні довідки, які замовник вимагав у довільній формі: довідки про захист довкілля, про доступ до персональних даних тощо. Ці документи також мають однакові дефекти друку/сканування.

Інші довідки редакція перевірити не змогла, бо конкуренти завантажили їх як конфіденційні. Однак у довідках на інших торгах вони подавали спільних працівників. Наприклад, підприємець Березовський вказував директора «Санітарії» Віталія Якубенка своїм майстром.

Чернівецьке підприємство «Санітарія» працює на ринку з 2003 року. Його власником є радник мера Чернівців з житлово-комунальних питань на громадських засадах Олександр Пєстов. Він володіє низкою фірм, зокрема, ТОВ «Інвестжитлосервіс», ТОВ «Інвестсервіс Чернівці» та ПП «Управдом». Протягом 2018-2019 років «Санітарія» отримала лише поточне замовлення.

Олександр Березовський зареєстрований як підприємець в 2017 році. Протягом цього часу він не отримав жодного держзамовлення та взяв участь лише у двох закупівлях.

Загалом департамент оголосив закупівлю на 13 лотів, очікувана вартість яких становила 45,6 млн грн. На сьогодні торги відбулись у шести лотах, а інші скасували через недостатню кількість учасників.

Доглядати вулиці Чернівців також будуть підприємиця Марія Каленчук за 4,6 млн грн, ТОВ «Єврокомунбуд» за 4,6 млн грн та ПП «Порядок в домі» за 4,6 млн грн. Тендерні документи останньої фірми мають такі ж дефекти друку, що й довідки ПП «Санітарія» та підприємця Олександра Березовського.

Фото

Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення