Вівторок, 29 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Самочинна реконструкція квартири в житловому будинку на Сагайдачного під магазин визнана протиправною

Апеляційний суд Чернівецької області Апеляційний суд Чернівецької області
www.bukpravda.cv.ua
Самочинна реконструкція квартири в житловому будинку на Сагайдачного під магазин визнана протиправною.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

Прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції, яким протиправно узаконено самочинне будівництво в буферній зоні ЮНЕСКО.

Апеляційний суд Чернівецької області задовольнив апеляційну скаргу керівника Чернівецької місцевої прокуратури та скасував рішення Першотравневого районного суду м. Чернівці, яким визнано право власності на самочинно реконструйоване приміщення квартири в житловому будинку під магазин, який знаходиться по вулиці Сагайдачного.

Під час розгляду справи встановлено, що реконструкція, яка включала прибудову до багатоквартирного житлового будинку, проведена на земельній ділянці територіальної громади міста Чернівці без її передачі у власність або користування, а також без погодження з органом охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради та без дозволу виконавчого комітету Чернівецької міської ради, не дивлячись на те, що дане приміщення знаходиться в буферній зоні об’єкта культурної спадщини, занесеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Крім цього, позивачем до суду першої інстанції не була надана засвідчена згода власників суміжних квартир на переведення житлового приміщення у нежитлове під розміщення об’єктів невиробничої сфери, яка є обов’язковою та служить гарантією дотримання прав даних осіб.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення