П'ятниця, 03 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецькій міськраді призначили двох нових посадовців

У Чернівецькій міськраді призначили двох нових посадовців
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівецькій міськраді призначили двох нових посадовців.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на міську раду.

Конкурсна комісія з проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад в Чернівецькій міській раді за результатами конкурсу рекомендувала міському голові двох претендентів призначити на посади, чотирьох – зарахувати до кадрового резерву. Про це повідомили у відділі з питань кадрової роботи міської ради.

За результатами конкурсу міському голові рекомендовано призначити на посаду головного спеціаліста відділу реформування та енергозбереження департаменту житлово-комунального господарства міської ради Василя Яківціва.

На посаду головного спеціаліста економічно-виробничого відділу управління капітального будівництва департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради – Людмилу Кошман.

Зарахувати до кадрового резерву міської ради рекомендовано Світлану Глібіцьку – на посаду начальника відділу оренди землі управління земельних ресурсів департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, Ігоря Адащука, Володимира Куренного, Степана Савку – на посаду головного спеціаліста управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

Василь Яківців має інженерну та вищу юридичну освіту, розпочинав трудову діяльність на Чернівецькому гумовзуттєвому заводі, служив в органах внутрішніх справ, працював головним спеціалістом, стнспектором виробничо-технічного відділу управління житлового господарства Шевченківської районної ради, старшим інспектором відділу реформування та енергозбереження, провідним фахівцем відділу технагляду за капітальним будівництвом при департаменті житлово-комунального господарства міської ради.

Людмила Кошман має вищу інженерну освіту, з 2008 року працювала на КП « Чернівціводоканал» інженером дільниці водопровідної мережі, інженером-проектувальником, головним інженером ДП «Чернівцівода».

Світлана Глібіцька має вищу юридичну освіту, працювала на кафедрі кримінального права і процесу ЧНУ ім. Ю.Федьковича, провідним спеціалістом, заступником начальника, начальником інспекції з контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення Чернівецького обласного центру зайнятості.

Ігор Адащук має вищу військову інженерну освіту, служив в Збройних Силах та МНС України, з 2005 року працював головним спеціалістом, старшим інспектором управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

Володимир Куренной має вищу інженерну освіту, служив в Збройних Силах та МНС України, з 2005 року працював заступником начальника, старшим інспектором управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради

Степан Савка має вищу інженерно-будівельну та юридичну освіту, служив в органах внутрішніх справ, працював пожежником, командиром відділення пожежної охоронної частини, головним спеціалістом , старшим інспектором управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, старшим інспектором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців юридичного управління міської ради.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення