Субота, 27 лютого 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Буковина долучиться до проведення Всеукраїнського тижня права.

План заходів з проведення в області Всеукраїнського тижня права затверджено розпорядження голови обласної державної адміністрації.

Відповідно до затвердженого плану, передбачено проведення у навчальних закладах краю Всеукраїнського уроку «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

У навчальних закладах, закладах культури, позашкільних закладах для дітей та молоді, військових частинах заплановано проведення тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру, зокрема лекцій, бесід за круглим столом, правових конкурсів, ігор, змагань.

Також будуть зорганізовані книжкові виставки, презентації видань про права людини, проведено у закладах освіти і культури, військових частинах заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру, що спрямовані на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини та громадянина, набуття навичок у їх застосуванні.

Окрім цього, передбачено надання малозабезпеченим верствам населення безоплатної правової допомоги з питань захисту прав людини з використанням мережі правових громадських приймалень та юридичних клінік.

У закладах культури, кінозалах області будуть організовані усні журнали, кінолекторії, показ документальних фільмів марально-правового спрямування для учнівської та студентської молоді.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення