Четвер, 01 жовтня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях чиновники-хабарники поновлюються на роботі через діряве законодавство (відео)

Олександр Шиба Олександр Шиба
Постає логічне запитання: чому люди, яких підозрюють у хабарництві або іншому зловживанні, повертаються на свої посади? На якому етапі недоброчесним посадовцям вдається вийти сухими з води? А вся проблема у судовій системі, переконаний керівник юруправління міськради.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на телеканал ТВА.

- Вони всі відновлюються з однієї простої причини: ніхто з судів особливо не вникає в суть питання, пов'язаного з природою того звільнення. Тобто неналежне виконання функціональних обов'язків, - пояснив Олександр Шиба, начальник юридичного управління Чернівецької міськради.

Олександр Шиба наводить чіткі приклади, коли обвинувачені повертаються на робочі місця, попри проблеми із законом. І зазвичай підстава таких поновлень на роботі - відсутність ухвали суду, яка б продовжила термін відсторонення. - Якщо говорити за конкретикою, ми маємо сьогодні такі випадки або таких посадових осіб, як, напевно, мова йде про Пилип'яка, який сьогодні перебуває на робочому місці, оскільки ухвали суду, яка би подовжила термін відсторонення, в міську раду не надходила, - зазначив Олександр Шиба.

І така система українських судів ідентична з радянською, яка виходила із соціалістичних поглядів партії і неприховано стояла на боці працівника.

- Кодекс законів про працю вибудуваний таким чином, що він максимально захищає працівника, - зауважив Олександр Шиба.

І таких "трудящих", каже, назбиралося чимало. Всі вони свого часу опинилися в епіцентрі корупційних скандалів. - З нами судяться. І те, про кого ми говоримо, ми можемо перерахувати: начальник управління культури Волинець - "трудівник", Мунчуленко - головний лікар - ще один "трудівник". Ще один у нас був "трудівник" - Сербінчук. Вони всі відновлюються, - наголосив Олександр Шиба.

Та врешті система виходить на рівень більшої відповідальності для корупціонерів на посадах. Наприклад, пані Пушкову, яку нещодавно затримали на гарячому, рішенням суду одразу відсторонили.

- Кроки, які передбачені законодавством, вони сьогодні вживаються. І це ще не крапка, і вони будуть йти в напрямку збільшення. Це в повній мірі відповідає європейському досвіду, практиці і вимогам тих документів і нормативних актів, які задекларувала ВР, - вважає Олександр Шиба.

Відео

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення