Субота, 26 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чутки про інспекцію з благоустрою та що можна писати на вивісці, аби вона не стала рекламою?

Що можна писати на вивісці, аби вона не стала рекламою? Що можна писати на вивісці, аби вона не стала рекламою?
Чи справді вивіски та рекламні банери, які інспекція з благоустрою спільно з комунальним підприємством "Реклама" досить активно демонтують у Чернівцях, є незаконними, ще треба з’ясувати, переконаний депутат міськради Ярослав Петришин, чиї вивіски також потрапили під демонтаж.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на телеканал ТВА.

А тим часом радить інспекторам працювати тихіше, менше розповідати про свою роботу пресі та у соцмережах.

- Дуже би рекомендував усі дії щодо примусового демонтажу, які дуже широко висвітлюються в пресі. По-перше, використовувати примусовий демонтаж як останній засіб, бо у нас їх щось дуже багато останнім часом, цих примусових демонтажів І цілком можливо, що ці демонтажі є незаконні. Треба розібратися. І не поширювати в соцмережах, не подавати ці демонтажі як основне досягнення МКП "Реклама", - радить Ярослав Петришин, депутат Чернівецької міськради.

Незадоволений діями МКП "Реклама" і колишній його керівник, який стверджує, до підприємців ставляться вибірково, декого навіть прикривають інспектори, а декого, навпаки, штрафують передчасно.

- В основі усіх цих суперечок лежить різниця між вивіскою і рекламою. Коли підприємці, котрі формують паспорти на рекламну вивіску, які йдуть на погодження, пишуть "рекламна вивіска" - і пішло-поїхало, - зазначив Андрій Мірошниченко, начальник відділу реклами та дизайну Департаменту містобудівного комплексу Чернівецької міськради.

Справа в тому, що вивіска не передбачає реклами товарів чи послуг. Наприклад, якщо на табличці написано просто "Нотаріус", усе законно. Якщо ж там з’явиться ще й номер телефону чи гарантія якості послуг, то це вже буде рекламою. Усі ці тонкощі вже незабаром запишуть до нової концепції розміщення зовнішньої реклами в місті і подадуть на розгляд депутатам.

- Окремо зовнішня реклама, окремо вивіски. Ми готуємо спочатку концепцію, щоб ухвалити спочатку сесійне рішення, оголосити концепцію, в якій ми чітко розставимо, розділимо, як казав наш один керівник, мухи окремо, котлети окремо, - зауважила Наталія Хілько, головна архітекторка м. Чернівці.

Та колишній очільник МКП "Реклама" стверджує, до підприємців ставляться вибірково, декого навіть прикривають інспектори, а декого, навпаки, штрафують передчасно.

- Представники МКП "Реклама" і департаменту стверджують, що підприємці були повідомлені. Підприємці стверджують, що вони не були повідомлені. На сьогодні вже чітко поширюється на ринку інформація, що є група людей-"рішал". Одним не вдається узаконити рекламу, а іншим вирішують, - розповів Ігор Воронич, колишній керівник МКП "Реклама".

Однак перш ніж чиясь реклама потрапляє під примусовий демонтаж, минає майже три місяці, каже Сергій Обшанський. Тож кожен, хто хоче працювати чесно, має цілком достатньо часу, щоб привести все у відповідність до чинних норм і оформити належні документи. Інша справа, коли підприємець просто ігнорує вимоги.

- До того припису, поки отримає МКП "Реклама" на демонтаж, інспекція проводить із приватним підприємцем роботу і письмово, і усно. І, якщо ми не достукалися до людини, тоді направляємо лист МКП "Реклама", просимо вжити заходів, згідно з повноваженнями чи компетенцією, - пояснив Сергій Обшанський, начальник інспекції з благоустрою Чернівецької міськради.

А усі звинувачення щодо вибірковості і того, як хтось вирішує питання - то лише чутки, каже депутат Андрій Кавуля.

Якщо ж хтось готовий представити докази, із ситуацією будуть розбиратися.

- Якщо є якісь прізвища, їх треба говорити. А не говорити просто про чутки. Якщо є справді момент впливу, вибірковості, про це треба говорити не просто чутками. Є проблема - треба говорити, порушувати - без питань, - підкреслив Андрій Кавуля, депутат Чернівецької міськради.

{youtube}tmmBxv4Fn_M{/youtube}
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Глеб
Мелкий бизнес и так ели живой, зато чинуши с "благоустрою" помогут его нагнуть ещё за вывески и спотыкачку. Не видя обсыпющихся фасадов, убитые мостовые, детские плошадки и тд. Предприниматели согласен что тоже иногда перегибают, но благоустрой уже дошел до маразма. Снимают вполне нормальные вывески и просто мешают людям работать
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення