Понеділок, 30 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівчанам, незважаючи на мораторій, прийдуть платіжки за новими тарифами

Приватні структури, такі як ПАТ "Чернівцігаз" та ПАТ "Чернівціобленерго" не зважатимуть на мораторій на підвищення житлово-комунальних послуг, ухвалений депутатами міськради.

Тож чернівчанам слід очікувати на платіжки від цих підприємств згідно нових тарифів. Про це під час брифінгу 15 серпня повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

- Я переконаний, що це рішення є популістичним, - прокоментував мораторій О. Каспрук. - Наприклад, я це рішення обговорював з представниками "Чернівцігаз", "Чернівціобленерго". І "Чернівцігаз", і "Чернівціобленерго" є транспортними компаніями. Ціни на електроенергію встановлює енергоринок, а на газ – державна компанія НАК "Нафтогаз України".

Зрозуміло, що вони керуються в своїй діяльності законами України, постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики. І з їхнього настрою я зрозумів, що це рішення депутатів буде просто проігнороване. Тож, на жаль, платіжки чернівчани отримають згідно нових тарифів. Тому закликаю чернівчан оформляти субсидії, хто має на це право. Наші служби відповідно підготувалися вже до збільшення прийому заяв. Держава виробила на сьогодні механізм: субсидії мають захищати тих людей, які не здатні платити за комунальні послуги. І, відповідно, більший тариф означає, що більше держава буде платити. Непіднятий тариф – це означає, що менша субсидія і більше будемо платити ми. Тому тут не дуже справедлива теза про те, що цю різницю будуть платити тільки чернівчани зі своїх кишень.

Мер також зазначив, що мораторій призведе до погіршення ситуації на декількох комунальних підприємствах:

"У першу чергу йдеться про КП "ЧернівціВодоканал". За нашими підрахунками, близько 15 мільйонів гривень – це різниця в тарифах між тією електроенергією, яку буде виставляти водоканал і тією, яку буде виставляти йому "Чернівціобленерго".

Прокоментував міський голова і накладення депутатами мораторію на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті до 31 грудня.

-У зв’язку з тим, що введений мораторій на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, нам необхідно буде дофінансувати в Чернівецьке тролейбусне управління майже чотири мільйони гривень, - сказав О. Каспрук. - Адже тариф занижений, подавалися розрахунки на підвищення тарифу і, відповідно, підприємство буде нести збитки. Отож, для того, щоб у нас в кранах була вода і ходили тролейбуси, необхідно буде збільшувати фінансову допомогу цим підприємствам.

- Можна говорити дуже гарні слова про захист простих людей, погану владу, справедливість-несправедливість. Але від цього, на жаль, не змінюються реалії. А реалії наступні: громадський транспорт, електротранспорт самі знаєте, в якому стані. І всі рішення, які погіршують фінансову ситуацію на підприємствах, тільки погіршать якість надання послуг, яка й так зараз, на жаль, має багато нарікань.

Наразі не введений мораторій на підвищення вартості послуг від КП "Теплокомуненерго" (підприємство, яке надає послуги централізованого теплопостачання). І якщо така заборона буде введена, потрібно буде знайти в міському бюджеті ще більше 50 мільйонів на покриття різниці ціни на газ, зазначив міський голова.

-Але важливий інший момент: далеко не всі домогосподарства у Чернівцях користуються центральним водопостачанням чи центральним теплопостачанням. А це означає, що людям, які сплачують податки, проживають на Роші, в Садгорі, не користуються цими благами цивілізації, замість того, щоби ремонтувати їм дороги, забезпечувати якісний проїзд, будувати інфраструктуру в тих районах, за їх податки фактично будуть компенсовуватися витрати, які мала би понести держава.

Щодо мораторію на підвищення вартості ритуальних послуг, тут взагалі незрозуміла ситуація. Адже про подорожчання цих послуг і не йшлося.

-Дивно трохи, коли немає жодного навіть посилу від комунального підприємства "Спецкомбінат" на збільшення вартості ритуальних послуг, а ми все одно приймаємо мораторій на те, щоби їх не підвищувати, - каже мер. – Взагалі, з 2009 року тарифи на послуги, які надаються ЖРЕПами, не збільшуються. І це враховуючи, що там закладена ще попередня мінімальна зарплатня, стара вартість матеріалів, палива). Тож непідвищення тарифів нічого хорошого не дасть. А тільки призведе до того, що ЖРЕПи будуть надавати ще менше послуг. Чи влаштує це чернівчан? Не впевнений.

Нагадаємо, на позачерговій сесії 12 серпня на сесії Чернівецької міської ради депутати ухвалили мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення у місті Чернівцях.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Микола123123
Причем это не только их содержание (автомобили, водители, ГСМ, запчасти, оргтехника и ПО, канцтовары, хозтовары, питание, кабинеты, ритуальные услуги, здания и сооружения, земельные участки). Все мероприятия тоже финансируются из бюджета:
- избирательные компании;
- встречи, заседания, приемы, банкеты;
- поездки и визиты, делегации;
- рекламно-информ ационные мероприятия, брифинги, социальная реклама, форумы, пресс-конференц ии, связи с общественностью;
- мемориалы, памятники
- демонтажи, переименования, ;
- конкурсы и гранты;
- консалтинговые услуги (повышения квалификации, обучения вождению, психолого-педаг огические консультации, різні освітянські послуги, независимая оценка и т. п.)
- государственные проекты (типа: энергии природы, доступни жытла, чысти миста, нове життя, видкрытый свит …).


Да здравствует демократия.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Микола123123
- стандартизация метрология и сертификация (все полностью продажно и тут тоже полно бездельников),
На середине списка я уже устал. И это я прошелся по верхам не влазя в середину. Если задаться целью все перечислить, то двухтомник «Война и мир» покажется мелочью.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Микола123123
- царь и кабинет министров,
- конституционный суд,
- суды (верховный, хозяйственный, административный),
- депутаты (гор, обл, райсоветы, верховная зрада, при каждом депутате еще целый кагал бездельников),
- администрации (гор, обл, рай),
- прокуратура (генеральная, по вопросам телерадио, безопасности и обороны),
- ЦИК,
- нацбанк,

- представители в международных организациях (при евросоюзе, при нато, в Вене, в Еврокомиссии, при МВФ, при ОБСЕ, по делам беженцев, при ЕБРР, центр информации и документации НАТО, при Бюро информации Совета Европы),
- министерства департаменты и бюро (я насчитал 29 штук),
- государственные комитеты (список из 15 подпунктов),
- центральные органы со спецстатусом (15 подпунктов),
- другие центральные органы (15 подпунктов),
- МВД ,
- армия,
- таможня,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Микола123123
Страна рабов, страна господ

Все и всех обложили данью. За квартиру — плати дань, за то что работаешь — плати, за то что предприниматель ствуешь — плати, покупки делаешь — плати налоги на потребление, продаешь покупаешь (даже свое собственное) — плати дань, переоформляешь — плати, вступаешь в наследство - плати. Хочешь жить — плати дань. Как при татаромонгольск ом иге. И своим господам и еще все дружно заморским. Тем кто в своей жизни обществу никогда никакой пользы не принес. Причем те которые живут за наш счет еще и считают себя царями. И люди даже не задумываются по какому такому праву они должны платить, то? Добровольное рабство. Причем посмотрите сколько развелось своих нахлебников (учителя и пенсионеры — это святое):
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Вася
Просто этот жирный кусок дерьма - никакой не мэр. Оно просто понятия не имеет в управленческом деле. И им командуют все, кому не лень. Жирный зиц-председател ь.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення