Вівторок, 29 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

За матір з двома дітьми заступилися депутати, благодійники та правозахисники (+3 відео)

Депутати, благодійники й правозахисники заявили, що не допустять, аби чернівчанку Марію Гумайло разом із двома неповнолітніми дітьми виселили з квартири.

А також повідомили - Чернівецький міський голова відсторонив від роботи чиновницю, яка мала б захищати інтереси дітей у судах, але цього не зробила.

Тим часом, через тиждень, 30 червня, виконавча служба, за рішенням суду, знову спробує вигнати жінку й дітей на вулицю.

Відео телеканалу ТВА
{youtube}VeAfvO3DUuw{/youtube}

Відео телеканалу "Чернівецький промінь"
{youtube}YfigWx0faDQ{/youtube} 

Відео телеканалу "Чернівці"
{youtube}K-oWaYNDIpY{/youtube}
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 никки
У мене дуже схожа ситуацiя та також на Гравiтонi. Щоправда справа не в виселеннi а в шахрайствi. Минулого року поховала батька, залишилась старенька бабуся 91 рiк у якої є 3х кiмнатна квартира. Зкориставшись нашою вiдсутнiстю пiсля поховання батька колишнiй товариш, людина яка була другом нашоi ciм"ї бiльше 20 рокiв, втерся в довiру до старенької та оселився у неї. З незрозумiлих нам причин бабуся взагалi не йде на контакт. Ось так нерухоме та рухоме майно заслiплює людей. Пан Динисюк I.Д. продовжує проживати у моєї бабусi. Ганьба таким шахраям!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення