Четвер, 01 жовтня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Проводяться довибори до складу Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради

У відповідності з рішенням Громадської ради при Виконавчому комітеті Чернівецької міської ради від 20 січня 2016 р. (протокол №1) оголошуються довибори до її складу.

Згідно п.3.1. Положення про Громадську раду при Виконавчому комітеті Чернівецької міської ради участь у довиборах мають право брати інститути громадянського суспільства (громадські, релігійні, благодійні організації, професійні, творчі спілки, а також їх об’єднання, асоціації, організації роботодавців, недержавних засобів масової інформації, інші непідприємницькі товариства та установи), легалізовані відповідно до законодавства України на території м. Чернівці не менше, як за один рік до дати проведення довиборів.

Для участі у довиборах кандидати повинні підготувати і в термін до 29 лютого 2016 р. подати у каб. 106 Чернівецької міської ради (Центральна площа, 1, 1-й поверх) такі документи:
Заяву інституту громадянського суспільства про бажання організації делегувати кандидата до складу Громадської ради.
Письмове рішення керівного органу інституту громадянського суспільства (витяг з протоколу), якщо інше не передбачено його установчими документами, про внесення кандидатури для участі у довиборах.
Біографічну довідку про кандидата із зазначенням його електронної пошти та контактних телефонів.
Копії документів, які підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства на території м. Чернівці.

Інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства за останній рік.
Голосування щодо включення нових членів до складу Громадської ради відбудеться на найближчому після закінчення строку подання документів черговому засіданні Громадської ради.
Про дату проведення такого засідання буде повідомлено додатково.

За більш детальною інформацією та роз’ясненнями щодо проведення довиборів звертатися до голови Громадської ради Кушніра Миколи Петровича за телефоном: 050 271 42 24, або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення