Вівторок, 07 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецький "Майдан" вимагає від Мунтяна скасувати рішення щодо призначення Маніліча на чиновницьку посаду в облраді

Ми, члени ради Чернівецького обласного об’єднання «Майдан» наполегливо вимагаємо від Вас, пане голово, негайного скасування розпорядження попереднього голови обласної ради п.Гайнічеру М.І. щодо переведення п.Маніліча В.М. з посади заступника голови Чернівецької обласної ради на посаду начальника управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності виконавчого апарату Чернівецької обласної ради.

Постановою Шевченківського районного суду м. Чернівці від 5 грудня 2014р. у справі №727/5186/14-п в провадженні №3/727/1551/14, а також рішенням апеляційного суду Чернівецької області Маніліч В.М. визнаний винним, перебуваючи на посаді заступника голови Чернівецької обласної ради, у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.172-7 ч.1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Депутати Чернівецької обласної ради попереднього VI скликання на чолі з його головою Гайнічеру М.І., які були переважно обраними від партії регіонів та їх сателітів, фактичного протягом тривалого часу саботували звільнення Маніліча В.М. з керівної посади.

Більше того, напередодні закінчення депутатських повноважень голова обласної ради Гайнічеру М.І. з порушенням нормативно-правового законодавства переводить Маніліча В.М. на посаду у структуру апарату обласної ради, пов’язаної з майном спільної комунальної власності (на момент призначення в апарат сесія обласної ради не звільнила Маніліча В.М. з посади заступника голови обласної ради).

Сподіваємося, Іване Миколайовичу, що ви, як учасник Майдану і Революції Гідності без вагань впродовж місяця виженете корупціонерів з апарату Чернівецької обласної ради та запровадите віднині відкриті прозорі конкурси на всі керівні посади у виконавчому апараті ради.

Одночасно ми звертаємось до депутатських фракцій у обласній раді політичних партій БПП«Солідарність», ВО«Батьківщина», Аграрної партії, Об’єднання «Самопоміч», ВО«Свобода», Радикальної партії О.Ляшка, УКРОПу, Громадського руху «Народний контроль» підтримати наше звернення і теж зажадати негайного скасування розпорядження про призначення Маніліча В.М. та звільнення, визнаного судом корупціонера, із займаної посади.

У випадку зволікання із вирішенням антикорупційних питань у структурах обласної влади залишаємо за собою право громадського впливу.

Прийнято Радою Чернівецького обласного об’єднання «Майдан» 23.12.2015р.

За дорученням Ради

Юрій СКОРЕЙКО, голова виконкому

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення