Неділя, 28 травня 2023p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 62

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

Уряд Данії та Швейцарії профінансує «Програму обміну кращими практиками»

Мета програми – допомогти виявити, визначити і поширити найкращі практики та корисні ініціативи органів місцевого самоврядування в Україні. Учасники та переможці цих конкурсів отримають громадське визнання інновацій, обмінюватимуться досвідом втілення найкращих практик, що, в свою чергу, стимулюватиме підвищення стандартів місцевого самоврядування. Конкурс кращих практик 2012 року проводиться серед обласних та районних міст по трьох основних темах. Це ефективне управління і надання громадських послуг, підтримка місцевого підприємництва та досвід залучення інвестицій і реалізації грантових програм. Місцеві ініціативи або проекти мають відповідати таким критеріям, як ініціатива, інноваційність, ефективність, результативність та впливовість, а також сталість результатів. Відбиратиме та затверджуватиме кращі практики Правління Програми, яке складається з Наглядової ради та Конкурсної комісії. У складі цих дорадчих органів – незалежні експерти з ради Європи, Кабміну, Адміністрації Президента та Верховної ради, а також міністерств, відомств та громадських об’єднань, що працюють з органами місцевого самоврядування. Фінансує проведення конкурсу уряд Данії та Швейцарська Конфедерація.
Програма Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» запросила Чернівецьку міську ради до участі в конкурсі «Програма обміну кращими практиками».
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення