Середа, 30 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Парк Шевченка хоче за 750 тисяч придбати автовишку, поки безуспішно

Центральний парк культури і відпочинку ім.Т.Г. Шевченка ще 16 липня 2015 року оголосив про проведення відкритих торгів для придбання автомобіля спеціальної призначеності - автовишки.

Про це повідомляє Агенція журналістських розслідувань.

Згідно оголошення, Центральний парк культури і відпочинку ім.Т.Г. Шевченка хоче придбати автовишку за 750 тисяч гривень.

Директор та голова комітету з конкурсних торгів Венгринюк Юрій Захарійович 18 серпня визнав торги такими, що не відбулися, так як було подано для участі в торгах менше двох пропозицій конкурсних торгів. За умовами тендеру автовишку парк має отримати до кінця 2015 року. Однією з умов тендеру - оплата здійснюється на підставі накладної про отриманий товар з відстроченням платежу до 30 календарних днів.

Єдиний учасник торгів - Товариство з обмеженою відповідальністю дослідно-механічний завод "Карпати" з міста Новий Розділ, Львівської області запропонував автовишку за 729 тисяч гривень. Фірма надзвичайно неоднозначна. Керівником ТОВ "ДМЗ "КАРПАТИ" є Бевз Григорій Анатолійович. За тією ж адресою існує ще дві фірми "клони" - "ВАТ "ДМЗ "КАРПАТИ" (Ладницький Борис Михайлович) та ТЗДВ "ДМЗ "КАРПАТИ" (Штенда Володимир Миколайович), а також київський "клон" ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ДМЗ "КАРПАТИ" (Шалага Максим Володимирович).

Вимоги щодо якості товару.
Автовишка комунальна – призначена для обслуговування робіт з видалення та обрізки дерев на території парку. Оснащена системою безпеки згідно з «Нормативно-правовим актом з охорони праці НПАОП 0.001.36-03 правил побудови та безпечної експлуатації підйомників».
Основні технічні характеристики:
- привід підйому стріли - гідравлічний;
- висота підйому робочої корзини, не менше 22 метрів;
- вантажопідйомність робочої корзини, не менше 250 кг;
- кількість місць в корзині, не менше 2 місць;
- термін гарантійного обслуговування, не менше 12 місяців;
- рік виготовлення не раніше 2011року.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення